PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=2}

Adwokat diabła

The Devil's Advocate
7,9 440 331
ocen
7,9 10 1 440331
6,7 32
oceny krytyków
Adwokat diabła
powrót do forum filmu Adwokat diabła

Który z tych filmów powinnam wybrać w piątkowy wieczór?

ocenił(a) film na 8
Sztuczny_rarytas

Adwokat diabła - ale tylko dlatego, że leci dziś na TVNIE O 23:15 :)

ocenił(a) film na 8
Sztuczny_rarytas

Heh, teraz zauważyłem, że Podziemny krąg dziś leci na Polsacie :P

hmm....chyba Podziemny krąg lepiej sobie włączyć

ocenił(a) film na 8
Sztuczny_rarytas

Adwokat diabla... zdecydowanie. Podziemny krag to przereklamowana szmira jedna wielka pomylka ktora jest uwazana przez januszy za arcydzielo ale czego oczekiwac od januszy

BriT

Nie ma to jak najeżdżanie na kogoś kto lubi co innego...to samo bym mogła napisać o tym co ty lubisz a ja za tym nie przepadam...wyluzuj.

Sztuczny_rarytas

Ja właśnie też mam dylemat, ale chyba wybiorę "Adwokat diabła" z tego powodu, że go nie oglądałam a " podziemny krąg" już chyba z 2 razy, ale za to jest to jeden z moich ulubionych filmów ; ]

Sztuczny_rarytas

Podziemny krąg.

ocenił(a) film na 8
Sztuczny_rarytas

Ścigany - po raz 3ci - ulubiony film żony :-(

ocenił(a) film na 8
Sztuczny_rarytas

Cokolwiek wybierzesz nie powinieneś żałować. Oba te filmy mają przesłanie, fajny klimat i porządne aktorstwo.

Sztuczny_rarytas

Podziemny krąg oglądałem kiedyś i nigdy nie mogłem pojąć skąd takie wysokie noty! Jak dla mnie co najwyżej niezły i tyle. W ogóle mi się nie spodobał. Wybierzesz oczywiście co chcesz ale podziemny krąg bym odrzucił.

swiader92

Kochani, dziękuję za opinię!! Decyzja brzmi: Diabła adwokat :))

Sztuczny_rarytas

Normalnie oglądałabym Podziemny krąg, bo to mój ulubiony film, ale Adwokat Diabła jeszcze nie oglądałam, więc decyduję się na to ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones