PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874687}

Biedne istoty

Poor Things
7,6 67 424
oceny
7,6 10 1 67424
7,5 58
ocen krytyków
Biedne istoty
powrót do forum filmu Biedne istoty

I nie ma się co dziwić że ten film dostał nominację do Oscara, Hollywood czytaj banda pedofili, dewiantów i innego rodzaju odmieńców, syfu i patologii jaki się tam zagnieździł uwielbia takie filmy, samego filmu nawet nie chce mi się analizować ale każdy myślący widz doskonale dostrzeże wszystkie te szkodliwe mroczne patologie i dewiacje, co do Emmy Stone zagrała dobrze ale niestety niewielkim nadużyciem jest że dzisiaj wystarczy się trochę zeszmacić na ekranie ( poza nim też zresztą wskazane ) a Oskar gwarantowany, może trochę to złośliwe a zarazem smutne to jest ale niestety wiele w tym prawdy...

ocenił(a) film na 10
slobi

Mroki średniowiecza wciąż żywe

ocenił(a) film na 2
Agatonik

A co coś się nie zgadza?
Ale wiadomo prawda niektórych boli...

ocenił(a) film na 10
slobi

Każde twoje słowo w tym komentarzu to obraz człowieka zamkniętego w ciasnych ramach swoich uprzedzeń, negatywnie nastawionego do świata. To żadna prawda, co piszesz, to twoja zaściankowość poznawcza

ocenił(a) film na 2
Agatonik

Wszystko co napisałem to fakty a nie jakieś uprzedzenia, to że jesteś lewakiem ( takie filmy to miód na ich serce ) to oczywiste ale mimo wszystko myślałem że jesteś trochę bardziej inteligentna, więc albo udajesz głupią ( raczej to pierwsze ) albo szczerze współczuje nieświadomości w jakiej żyjesz...

ocenił(a) film na 4
slobi

jestem lewakiem, ale chyba jakimś złym odłamem, bo podzielam twoją opinię 100% xD

slobi

Współczuję wypranego łba dla którego kobieca autonomia cielesna to patologia XD Jak normalną rzecz nazywasz patologią, to nie najlepiej jest z Twoją głową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones