PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010131}
4,2 5 115
ocen
4,2 10 1 5115
3,5 4
oceny krytyków
Cały ten seks
powrót do forum filmu Cały ten seks

na szczęscie pokaz przedpremierowy, nie musiałem wydawac kasy na bilet. JEdynie co szkoda, to życia. Gorszego gniota nie widziałem. Producent przebija w tym momencie już sam siebie.

MajkelStar

Czego się spodziewać z taką obsadą?celebryci i aktorzy kiepskiego kina

MajkelStar

Widać że specjalnie wchodzisz i obnizasz ocenę filmu konto zrobione tylko po to- film dobry.

Ricky79

A może gość po prostu dopiero teraz miał coś ciekawego do powiedzenia na tematy filmowe i w związku z tym założył konto? Nie zawsze trzeba się doszukiwać spisków w których iluminaci i rosyjski wywiad przeprowadzają operację zdyskredytowania tego największego dzieła sztuki od czasów zbrodni i kary xD

destinyrpg_a

A Ty co przez 3 lata 60 ponad filmów ??? Hehe dobre

Ricky79

Wiesz, niektórzy wchodzą na ten portal i dają oceny tylko sporadycznie i jak mają na to ochotę, czego powodem może być np. posiadanie życia poza internetem. Życia, w którym wartość czyjejś opinii nie jest miarkowana poprzez to, ile godzin ktoś tu zmarnował. A skoro już przy wartości opinii jesteśmy, to wydaje mi się, że 99% ludzi posiadających poczucie smaku uzna, że filmowa opinia kogoś kto twierdzi że "dobra" jest kolejna polsko-netflixowska podróba filmu powstałego 10 lat temu o powtarzanym do bólu schemacie komedii romantycznej, jest niewiele warta, bez względu na to czy ten ktoś ocenił już wcześniej 40 tysięcy filmów. Tym bym się na twoim miejscu przejmował xD

Ricky79

A Ty co, 12 lat i ponad 10 tysięcy produkcji? To codziennie po kilka filmów i seriali oglądasz? Bawią mnie takie bezsensowne komentarze.

SteelMike

Nie przez 12 lat bo jeśli wiesz były takie czasy gdzie filmy sie oglądało na VHS a ten portal filmweb nawet nie wiem ile ma lat? to są filmy oglądnięte dawno temu nie mam tak nasrane żeby oglądać codziennie po tyle filmów człowiek przecież musi pracować :)

Ricky79

No chyba że nie musisz i jesteś bogaty.

Ricky79

No wiesz. Sam się przyczepiłeś, że ktoś ma niewiele ocen. Obejrzałem dużo więcej filmów niż mam ocenionych, ale nie będę przez to lecieć po filmach i każdego oceniać, bo nie mam na to ochoty. Tak samo inne osoby mogą robić. Tym bardziej, że to nie są świeże konta. ;)

Ricky79

Żeby obejrzeć 10 tysięcy produkcji, zakładając optymistycznie że oglądasz filmy od 30 lat, to jest 333 produkcje rocznie, czyli prawie codziennie. Chore psychicznie to mało powiedziane, więc prawdopodobnie rozdajesz oceny z dupy filmow i serialom których nie widziałeś.

apouyghnb

Ty normalny jesteś ?? czy masz coś z głową ?? z debilem w dyskusię nie będę się wdawał matole, tak klepię oceny bez oglądania filmów pasuje ???

Ricky79

Ricky79 piszesz film dobry, jak kto ktoś kiedyś mądry powiedział, tacy poeci jaka publiczność.

MajkelStar

Dla ciebie gniot dla mnie dobry.

Ricky79

MajkelStar film bardzo słabiutki, popieram wpis

MajkelStar

Polacy już od dawna nie potrafią nakręcić dobrej komedii co innego dramaty w tej kategorii jesteśmy rewelacyjni.

MajkelStar

film beznadziejny, potwierdzam, dobrze ze tylko na platformie

MajkelStar

@monikowal  jak śmiesz krytykować dzieło kótre reklamuje korporacja , kim ty jesteś żeby na to sie ważyć , pamietaj że krytyka osób prawnych bedzie podlegać penalizacji !

tatraplan

Ekhm, o ch ujałeś? :D

MajkelStar

No, a ja widziałem. Mam słabość do polskich filmów mimo, że często są jednymi długimi sucharami. Obejrzałem sobie ostatnio Piep*żyć Mieckiewicza i to dopiero gniot. Ten chociaż głupkowaty to przynajmniej kilka razy mnie rozśmieszył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones