PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654}

Fuks

6,6 70 888
ocen
6,6 10 1 70888
5,8 19
ocen krytyków
Fuks
powrót do forum filmu Fuks

Moja ocena

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra polska komedia. To był fenomenalny okres, gdzie wychodziły takie filmy jak Poranek kojota, Chłopaki nie Płaczą, Kiler czy też E = mc². Świetne role Stuhra, Gajosa oraz Tomasza Dedka (chociaż dla mnie to już chyba zawsze będzie Jendrula). Bardzo prosty, przyjemny film na wieczór. Produkcja pozwala się pośmiać, rozerwać i przenieść się do pięknych lat 90 w Polsce. Właśnie wyszła 2 część, więc postanowiłem sobie odświeżyć pierwszą odsłonę cyku. Jeśli miałbym stworzyć listę 20 kultowych polskich filmów, Fuks na pewno by się tam znalazł. Oczywiście wiele osób zachwyca się tutaj rolą Agnieszki Krukówny, która rzeczywiście pokazała tutaj sporo seksapilu. Sam muszę przyznać, że mi  również oczko chodziło, jednak nie uważam, aby ta rola zdominowała produkcję. Mocna 8 za nostalgie i dobre wspomnienia. Pierwszy raz ten film oglądałem jeszcze w okolicach gimnazjum. Wspaniale było sobie po latach odświeżyć ten film. Świetny dobór aktorów oraz dobrze napisane role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones