PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636544}

Hasta la vista

Hasta la Vista!
7,0 4 673
oceny
7,0 10 1 4673
Hasta la vista
powrót do forum filmu Hasta la vista

super film

ocenił(a) film na 9

Jestem niepełnosprawna i ujęło mnie z jakim luzem i fajnie podjęto temat. Fajny film.

Freva

Jest na prawde dobry!
Pokazuje osobe niepelnosprawna jako zwyklego czlowieka dazacego do spelnienia swoich marzen, a takze ich charakter. To super film, lamiacy nasz stereotypy, ze osobie na wozku nie wolno nic powiedziec, i ze trzeba spuszczac glowe jak sie pokazuja "charakterne"
To przyklad kina zachodniego- jak nalezy traktowac osoby niepelnosprawne i co im sie nalezy!!
Polecam.
"opiekun kilku pielgrzymek do czestochowy, dla osob na wozkach, niewidomych, z zaburzeniami. Tam mozna zlamac swoj wyimaskany obraz niepelnosprawnych"
Zdrpwe podejscie- i mozna isc do kina- DOBRA KOMEDIA z malym zabarwieniem dramatu:)

ocenił(a) film na 9
sawa55

Wiele osób komentuje, że przewidywalny. Może i jest, ale nie to jest tu najwaźniejsze. Myślę, że film przede wszystkim ma pokazać niepełnosprawnych jako osoby normalne, ktore tez maja prawdziwe potrzeby i nie siedza tylko zamkniete w domu. Tak jak wszyscy chca byc traktowani i tez np. lubia sie napic wina, maja normalne plany, marzenia...Fajnie byl tez pokazany motyw nadopiekunczych rodzicow.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Freva

Podzielam twoją opinię. Film dobry, duży luz, fajna gra i scenariusz trzymający się kupy. Oby było więcej takich filmów.

Pozdrówki

Dilla

Tylko filmwebowe niziołki używają słowa "przewidywalny" oceniając film.
Zachęciłaś mnie swoim komentarzem do tego filmu. Zaraz biorę sie za oglądanie.

ocenił(a) film na 8
Freva

Rozumiem, że chodziło Ci o skrót myślowy, gdy pisałaś, że film "ma pokazać niepełnosprawnych jako osoby normalne". One - osoby niepełnosprawne - nigdy nie są i nie będą normalne, bo tak chciał Bóg, chromosomy, przypadek... Sądzę, że większość niepełnosprawnych chce być po prostu traktowana tak jak wszyscy, jak tzw. normalni. Ale to nie jest łatwe, wiem coś o tym. Nieraz wydaje mi się, że ludzie woleliby dać pieniądze niż porozmawiać czy zająć się osobą niepełnosprawną. Do tego te inne światy - Belgia i Polska... Ale film dobry. Sensowny i prawdziwy.

Freva

Amerykanie nakręcili swoją wersję. Poniżej zwiastun...
https://www.youtube.com/watch?v=s29hTB7c8GA
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones