PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008197}
6,5 543
oceny
6,5 10 1 543
Korzenie zła
powrót do forum filmu Korzenie zła

Film wydany w pośpiechu przed wyborami. Mam wrażenie, że zabrakło pieniędzy na kolorystę, więc jest czarno-biały. Przez cały czas czekałem, kiedy będzie kolor. Muzyka kupiona z Paris Music. Do tego znowu fatalny dźwięk i brak napisów w kluczowych momentach. Ich treść też niedopracowana; mnóstwo błędów i literówek. Na koniec chyba wpadka montażysty, bo drugi raz występuje ta sama setka o funduszu łapówkowym. No i totalny brak wprowadzenia do afery, trzeba samemu się zorientować, jeśli ktoś wcześniej jej nie śledził. Wspomnienie o operacji "Buś" nie wiadomo po co, skoro temat nie pociągnięty przez Sekielskiego. Dopiero w drugiej części? Trochę za późno.

ocenił(a) film na 3
karlolek91

Dokładnie, mam takie same odczucia.

ocenił(a) film na 7
karlolek91

Nikt nie koloruje filmów, kolory się jedynie trochę poprawia, ale nie dodaje się ich w postprodukcji. Film jest czarnobiały, bo taki był zamysł twórców. Abstrachując od tego, zgadzam się, że film mógłby być trochę bardziej dopracowany, szczególnie brakowało wprowadzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones