PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007869}
4,0 6 410
ocen
4,0 10 1 6410
2,8 12
ocen krytyków
Madame Web
powrót do forum filmu Madame Web

Toxic

ocenił(a) film na 5

Ciekawostka - twórcy nie odrobili lekcji. Akcja filmu dzieje się w 2003 roku, a w jednej ze scen w radio leci piosenka Britney Spears - Toxic, która została wydana dopiero w styczniu 2004. :)

ocenił(a) film na 5
ada_sieb

Tak na upartego to Toxic mogło lecieć w 2003 roku bo pochodzi z albumu IN THE ZONE który został wydany w listopadzie 2003 roku więc już wtedy można było tej piosenki sluchac, zaś w styczniu 2004 roku została wydana jako singiel.

BMovieManiac

A tak na nieupartego, to mi to zwisa.

ocenił(a) film na 5
alistair80

No a mi tak w zasadzie zwisa to ze Tobie to zwisa ^^

BMovieManiac

No i bardzo dobrze. Warto mieć swoje zdanie.

BMovieManiac

Mi przeważnie też zwisa chyba że zarzyję niebieską tabletkę ;)

ada_sieb

Przecież w filmie jest podane, że to będzie hit. Tak jak pisał BMovieManiac. Utwór pojawił się wcześniej.

ocenił(a) film na 3
ada_sieb

Mnie tylko rozwaliło, że w pół godziny niunie wbiły się do obcych kolesi do stolika i zaczęły przed nimi tańczyć na stole. Nie lubię oceniać krytycznie kobiet, bo każda ma prawo być wyzwolona, ale to był tak dziwkarski ruch, że za kolejne pół godziny, pewnie by im pały op.ier.dalały. Widać, że to kolesie pisali ten scenariusz. Który idiota coś tak debilnego zaakceptował? Mogły po prostu siedzieć i żreć i czekać normalnie i by na to samo wyszło.

RipRoy

Przeciez normalnie tez są takie kobiety co by tak zrobily.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones