PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838872}

Na rauszu

Druk
7,5 72 314
ocen
7,5 10 1 72314
7,2 52
oceny krytyków
Na rauszu
powrót do forum filmu Na rauszu

SPOILER. Czy pół promila poprawi jakość życia ? Czy naukowiec miał rację , czy nie ?. Tego czterej panowie nauczyciele nie dowiedli . Dlaczego? Wskazówki były jasne , są trzy zasady których pod żadnym pozorem nie łamiemy , nie przekraczamy 0, 5 promila . Bardzo ważne bo gdy przekroczymy tą miarę , będą w głowie pojawiać się tłumaczenia typu " ciut więcej to nic nie szkodzi" ( a potem to już poleci :). Druga zasada , nie pijemy po 20.00 h. Trzecia zasada nie pijemy w weekendy.
Panowie profesorowie złamali te zasady już chyba przed połową filmu.Podnieśli poziom alkoholu w organiźmie. Potem to już poleciało , jeden się wykończył a pozostali otarli się o uzależnienie alkoholowe. I skończyło się zarzuceniem eksperymentu.
Reasumując teoria 0,5 promila wciąż nie została potwierdzona lub zaprzeczona i czeka na odważnych śmiałków. :).

ocenił(a) film na 8
neron4

Aczkolwiek trzeba przyznać, że dopóki trzymali poziom 0,5, to wszystko przebiegało pomyślnie.
Dlatego mam pewien problem z tym filmem. Myślałem, że się skończy tak, że się uzależnią od tego małego poziomu i nie będą potrafili żyć w stanie trzeźwości. I dzięki temu dowiemy się o wyniku podanej teorii, o której nawiasem mówiąc sam myślałem parę lat wcześniej . A tu zakończyli typowo menelsko jak w polskich filmach i zakończenie było oklepane (choć akurat scena tańca to jedna z najlepszych scen ostatnich lat).
Także można zinterpretować to tak, że rzeczywiście eksperyment się udał i dopóki nie przekraczamy pewnego poziomu, alko działa na nas tylko i wyłącznie pozytywnie. Pod warunkiem, że potrafimy w każdej chwili je odstawić, nie jak bohaterowie z filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones