PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814639}
8,3 6 992
oceny
8,3 10 1 6992
Niepodległość
powrót do forum filmu Niepodległość

Niestety przegapiłem dziś większość tego dokumentu, ale te pare minut które zobaczyłem zainteresowało mnie na tyle że chciałbym na spokojnie obejrzeć całość. Strona wizualna jest świetna, kapitalną robotę ktoś wykonał.

kamells

Podpisuje się pod pytaniem...

ocenił(a) film na 9
Matii

Myslę ze na tvp vod bedzie do oglądnięcia za pare dni...

mirekdz68

....Polsat zyskał prawa do filmu ...w vod raczej nie ,bo nie mają praw

kamells

może na ipla.pl

renek_w

Możliwe

ocenił(a) film na 9
kamells

Producentem jest Polsat. A to nie wróży dobrze szansie obejrzenia powtórki. Film rewelacyjny! Półtorej godziny prawdziwej uczty. Trzeba koniecznie zobaczyć.

dyziodarek

Ok, wchodząc na Iple na głównej stronie jest *Niepodległość* i jakieś teasery trailery, więc prawdopodobnie zostanie tam z uploadowana całość prędzej czy później https://www.ipla.tv/wideo/wiedza/Niepodleglosc/5015169

ocenił(a) film na 8
kamells

https://ninateka.pl/film/niepodleglosc-krzysztof-talczewski?fbclid=IwAR3BLYQ4CWf cY9ypKReFJJNKBE3nskMhDzaQvMK0PnMbr3kOU36ZtXbDEoA
Tutaj będzie dostępny do 14.11.2018 do godziny 22

ocenił(a) film na 9
Palas

Suuuper! Wielkie dzięki. Obejrzałam w TV ale jutro obejrzę jeszcze raz.

ocenił(a) film na 10
Palas

Dzięki Palas! mnie film ominął, a więc szukam wszędzie w sieci gdzie można go obejrzeć...

ocenił(a) film na 9
j0k3r69

www.ninateka.pl - dostępny za darmo do 14.11 do godziny 20.

ocenił(a) film na 7
kamells

Dostępny będzie w Gazecie Wyborczej za 9.99 PLN.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Najpierw zignorowali, a teraz chcą zarobić...

ocenił(a) film na 9
Jowita_Cz

Jak to żydzi...

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Z czym tu dp ludzi, antysemito?

ocenił(a) film na 9
Jowita_Cz

Brawo! Cóż za jakość wypowiedzi, co za klasa!
Ja tylko spokojnie stwierdziłem fakt, a tu taka zaczepka?

Zabawne tylko, że najgłośniej zawsze drą jadaki samozwańczy obrońcy wszystkiego przed wszystkim...

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Jak wstawiasz takie zaczepki, to musisz się spodziewać odpowiedniej reakcji... I nie wycieraj sobie gęby Żydami. To ty masz problem, nie ja. A poza tym, czytając twoje różne komentarze łatwo wywnioskować pieniacką naturę, o kulturze juz nie wspomnę, więc nie wypominak mi mojej reakcji na antysemickie wstawki. I przestań się tak rzucać jak wesz na grzebieniu.

ocenił(a) film na 9
Jowita_Cz

Nimi mogę sobie wytrzeć co innego :P

Odpowiedniej reakcji powiadasz? Łuhahaha! :D
A ty się chyba prosto z kodziarskiego darcia paszczy urwałaś, tu na wpisywanie tych swoich bóli i żali, co?! Na sam dźwięk słowa "żyd" z miejsca dostałaś szajby i nie zauważyłaś wcale, że to całkiem spokojna uwaga była i nie zawierająca żadnego ładunku negatywnego. No, ale płachta na byka z literą "ż" poszła w ruch, to trza się rzucić z pazurami i wydrapać komuś oczy! I to jest ta cała wasza tolerancja...

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

I tu się mylisz. Do kodziarzy daleko mi jak z tąd do Ohio. Właśnie przez takich oszołomów pieniacka opozycja zarzuca Polakom antysemityzm. Nie wiem czy wiesz, że Pan Jezus i wielu Świętych, a także polskich nphaterów było Żydami, albo żydowskiego pochodzenia. Wyobraź sobie, że Żyd też może być dobrym Polakiem, czy obywatelem innego kraju. Zaś niektórzy pseudo Polacy sprzedają swoją ojczyznę (kodziarze czy po-wiacy).

ocenił(a) film na 9
Jowita_Cz

Tu się akurat zgodzę i masz rację, nie ma nic gorszego w Polakach jak ta złość na drugiego, ta zawiść, żeby tylko miał gorzej, żeby go oszukać, okraść, stłamsić, zniszczyć. Tylko w sytuacjach wielkiego kryzysu potrafimy stanąć razem ramię w ramię, a na co dzień jeden by drugiego w łyżce wody utopił! A większość polityków to zwykli kłamcy i oszuści, niektórzy zwyczajni złodzieje, są też i tacy co bez wątpienia zasługują na miano zdrajcy Polski i Polaków! Ale jak ich rozliczyć?
Co do Nazarejczyka, jego ojca i tej całej religii, to nie zapominajmy, że jest to właśnie żydowska religia, a nie nasza i została nam narzucona siłą nieco ponad ten tysiąc lat temu! Jeśli już w coś bym miał wierzyć, gdybym nie był niewierzącym, to prędzej byłby to Światowid niż Jezus.

ZSGifMan

Mam dla ciebie (Shift się zacina), żydożerco, złą nowinę: jesteś mieszańcem (a w tym, w jakimś procencie Żydem). DNA nie kłamie, ale gdy już cię (wspominałem o Shifcie) ktoś sądowo zmusi do ujawnienia wyników takich badań, kicha przy tak samo mądrych znajomych naro-kato-pisich lemingach będzie większa niż twoja (j.w.) pycha, buta i głupota. PS. Polscy Żydzi budowali w świecie globalne biznesy po tym, jak zostali stąd wygnani. Wolę z nimi zgubić, niż z takim kalafiorem znaleźć. Jakoś nigdy nie mogę się was, dzbany, doprosić o rozszyfrowanie skrótu INRI oraz o zarzuty wobec Michnika.

ocenił(a) film na 9
antypis

Właśnie dokładnie o tym mówiłem wyżej!
Poziom mentalny jak i poziom wypowiedzi - jaki jest każdy widzi i sam sobie oceni najlepiej.

A jaka duma z tej pustki rozpiera...

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Sprawdziłam w necie- nic o tym nie piszą. Ściema.

ocenił(a) film na 7
Jowita_Cz

Jestem gońcem dziennikarskim. Tej informacji nie ma jeszcze w necie, proszę pani.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

No i co z tą rewelacyjną wiadomością? Gdzie film?

ocenił(a) film na 7
Jowita_Cz

Proszę cierpliwie czekać.

ocenił(a) film na 9
kamells

Jest również na YT
https://www.youtube.com/watch?v=XFmw2WlzEjc

krissovsky96

Co prawda tylko 720p ale można sobie zachować na dłużej :D

ocenił(a) film na 10
Pete

Na Ninatece też jest w 720p, co spokojnie wystarcza. Oglądałem film na TVP Historia (SD) i jakość była świetna. Z większości odrestaurowanych materiałów i tak wyciągnięto maksimum możliwości technicznych.

ocenił(a) film na 9
karlolek91

A nie przypadkiem Polsacie??

ocenił(a) film na 10
krissovsky96

Nie, film leciał tego samego dnia na TVP Historia, około 21:00, tylko nie był opisany w żadnym programie. W tym czasie miał być wyświetlany dokument o Gintrowskim.

ocenił(a) film na 9
karlolek91

Przepraszam w takim razie. Widzę właśnie po ramówce TVP1 że emisja będzie w niedzielę o 17:25. Zwracam honor

Pete

już nie ma

krissovsky96

No i pousuwali jedno i drugie źródło. Szkoda.

ocenił(a) film na 9
kamells

https://ninateka.pl/film/niepodleglosc-krzysztof-talczewski

ocenił(a) film na 9
kamells

https://ninateka.pl/film/niepodleglosc-krzysztof-talczewski?fbclid=IwAR05O7qnpFH 3GHA7rAX2vVjiJvE8MWphIL2Bg5FdUN-uAoxyHTU7-XaLLsQ
Film można tu obejrzeć do środy 14.11.2018r. do godziny 22:00 ! :)

ocenił(a) film na 1
kamells

To wlasnie jest smieszne, ze Niemiecki POlsat realizuje filmy o polskiej historii zamiast jakas polska telewizja

GTA1

Jaki niemiecki? Solorz jest Polakiem (i jest dogadany z karakanem).

ocenił(a) film na 1
bastek66

Ten Niemiecki wlasnie POlsat ciagle mowi tylko zle o PiS to wiadomo bo PiS wszystko zle robi, ale zeby uzywac przytym ludzi PO i nie powiedziec o nich ani jednego zlego slowa . Powinni wytykac bledy PiS i pokazywac tez co zle robili ci z PO . Jak byl reportaz o kims z PiS to oczywiscie zle a jak o kims z PO to go wtedy bronili i wychwalali .

GTA1

Leczenie pewnie nic ci nie da.

ocenił(a) film na 9
kamells

Jutro, tj w niedzielę 18 listopada powtórka w TVP, zdaje się na jedynce po skokach narciarskich.

kamells

Iiii co. Znowu nigdzie ni ma?

monhamen

dzisiaj o 20.20 w TVP1 :-)

kamells

No i super film. Chciałbym pokazać go znajomym z Afryki i Europy Zachodniej - oczywiście producent nie pomyślał aby dodać angielskie napisy.
A potem dziwimy się, że nic o naszej historii nie wiedzą...

kamells

Szkoda, że nie jest udostępniony nigdzie online. Mój tata jest w rejsie i niestety nie ma możliwości go zobaczyć...

ocenił(a) film na 10
kamells

Jest na dvd w empiku

ocenił(a) film na 10
kamells

http://alltube.pl/link/bWlkPTg4MDcyJmhvc3Rpbmc9Y2xpcHdhdGNoaW5nJmlkPTIwamY0c2dkZ jc3biZsb2dpbj1Bbml0YTIx

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones