PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4105}

Piękność dnia

Belle de jour
7,6 13 360
ocen
7,6 10 1 13360
8,0 13
ocen krytyków
Piękność dnia
powrót do forum filmu Piękność dnia

Oglądając ten film nie sposób oderwać od niej wzroku. Podobnie jak we "Wstręcie" Polańskiego poraża swoim pięknem przeszytym chłodem. Nie można było dobrać lepszej aktorki do tego bardzo dobrego filmu!

ocenił(a) film na 8
po_prostu_moi

zgadzam się 100%..choć we ''Wstręcie''zrobiła na mnie jeszcze większe wrażenie.

ocenił(a) film na 10
haiq76

Moim skromnym zdaniem w żadnym filmie nie można od niej oderwać wzroku.
Jej chłodny urok połączony z idealną urodą musi powalać większość mężczyzn i pewnie sporą część kobiet.
Dla mnie jest fenomenalna z urody i potrafi niesamowicie grać swoim ciałem. Dużo osób z tego co zauważyłam zarzuca jej ,że jej gra jest drewniana...Trudno mi się z tym zgodzić, z łatwośćią wyczuwam subtelne zmiany na jej twarzy,szczególnie w jej uśmiechu,który jest niesamowity :) Najczęściej gra kobiety chłodne i niedostępne ale według mnie ma w sobie taką ukrytą czułość.
Jestem kobietą a jednak jestem nią zauroczona. Największe wrażenie wg mnie robi we ''Wstręcie'' oraz w ''Zagadce nieśmiertelnośći''. Czekam jeszcze z niecierpliwością na okazję ,żeby obejrzęc ''Indochiny'' , ''Plac Vendome'' i kilka innych. Pozdrawiam fanów Catherine !

ocenił(a) film na 10
sconosciuta

a tak przy okazji to kolejnym dowodem na to,ze Catherine wręcz uzależnia jest to , po obejrzeniu pierwszego filmu Cathy ( u mnie to była ''zagadka...'' ) w przeciągu miesiąca obejrzałam 10 filmów z jej udziałem.

sconosciuta

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić choć ja o istnieniu tego filmu dowiedziałem się raczej dzięki BUNUELowi niż DENEUVE jako że ``zabrałem się`` za jego warsztat.
Polecam Ci również zapoznać się z kinematografią INGMARa BERGMANa który w mojej opinii jest najlepszym reżyserem wszechczasów.
Ja przygodę z BERGMANem zacząłem od razu od ARCYDZIEŁ - mianowicie od ``SIÓDMA PIECZĘĆ`` oraz ``MILCZENIE``i jestem uzależniony!!!

PS. Kaśka Kaśką ale patrząc na Twój avatar też jestem pod wrażeniem Twojej urody. Jesteś naprawdę piękną kobietą i chciałbym zobaczyć Twoje zdjęcie wykonane jakąś dobrą lustrzanką choćby moim NIKONem D5000 aniżeli zwykłą komórką która jedynie mgliście może zaznaczyć kobiece piękno...

Serdecznie pozdrawiam i raz jeszcze zachęcam do BERGMANa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones