PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506606}
4,9 32 671
ocen
4,9 10 1 32671
3,1 10
ocen krytyków
Randka w ciemno
powrót do forum filmu Randka w ciemno

Jedna wielka polocka REKLAMA, co minutę przelatuje przed kamerą jakiś produkt, no powiedzcie, że was to nie wkurvvia. Już przeżyłbym normalne reklamy na Polszicie, ale pewnie biedulka TVP maczała w tym palce.

ocenił(a) film na 2
dooom

Faktycznie, też na to zwróciłam uwagę, tylu lokowań produktu w jednym filmie jeszcze nie widziałam :D kto by pomyślał, że taka błahostka może tak denerwować i rozpraszać :) Przynajmniej widać skąd pieniądze na sfinansowanie produkcji!

użytkownik usunięty
NickEnnis

reklama z reklamą, i nie to, żeby było to jakoś delikatnie... nie, no po co? pokażmy jak ona pięknie wyciąga chusteczki z pudełka :/ no szok... ale przecież ktoś musiał im zapłacić za wyjazd do Angli i gdzieś na ten jacht :/

dooom

A mi się dosyć podobał, ciekawa i (o dziwo) śmieszna polska komedia. IMO najbardziej spisali się tutaj: Żurek, Dereszowska, Zamachowski i Maciąg (ta z kolei została nominowana do złotego kuraka z tego co widzę). Reszta obsady ,,chciała dobrze, a wyszło jak zawsze''. ;)

ocenił(a) film na 4
dooom

"produkcja zawiera lokowanie produktu" mam wrażenie, że to scenariusz był pisany pod to co kiedy pokazać, a scena z torbami z butików mnie już dobiła bardziej niż apart...

użytkownik usunięty
szela81

ee tam, najlepsza była reklama chusteczek :D

dooom

wqrwia

dooom

nie zauważyłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones