PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 998
ocen
6,3 10 1 34998
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

To mógł być nawet kawałek przyzwoitego kina sensacji – śliczna Rachel McAdams osaczona przez niepokojącego Cilliana Murphy – że treść banalna i zakończenie do przewidzenia – to nie ważne – na prostych schematach zrobiono nie jeden dobry film – dobre poprowadzenie akcji i utrzymanie widza w odpowiednim nastroju mogło wystarczyć by uznać seans za udany, ale niestety... w pewnym momencie ktoś się pogubił ... reżyser ? scenarzysta? Nie rozumiem dlaczego z filmu zrobili parodię... Cilliana Murphy ze swoją urodą i tymi wściekle niebieskimi oczami budzi niepokój i może przerażać ... więc dlaczego z jego postaci zrobili błazna... od momentu z „długopisem” widok Cilliana wywołuje najpierw pełen niedowierzania uśmiech, a potem już po prostu śmiech...szkoda...

ocenił(a) film na 1
Vimo

fakt :(
tylko czekac na wydanie dvd z rozszerzona scena w domu ;]
do sceny z dlugopisem - swietnie nakrecony thiller, pozniej troche Strasznego Filmu i koncowka z w stylu Kevin sam w domu... - porazka :/

ocenił(a) film na 7
Vimo

Zgadzam się z Vimo, że film mógł być bardziej "porywający". Ale muszę się przyznać, że mimo chichów i śmiechów na sali podczas drugiej połowy seansu, ja siedziałam w napięciu:) Ale ja mam słabe nerwy:) To dlatego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones