PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004334}
6,2 20 874
oceny
6,2 10 1 20874
6,8 20
ocen krytyków
Road House
powrót do forum filmu Road House

Ten film to badziew

ocenił(a) film na 2

Nie wiem skad te oceny na 7???? Ten swiat schodzi na psy. Oryginalowi z Patrickiem Swayze do piet nie dorasta. Badziewny kiczowaty film. I to " krytycy " na 7???? madakra

ocenił(a) film na 5
Jac07

A tal z ciekawości zapytam. Jak dawno ogladales tego  Patrickiem?

Ja probowalem ostatnio i żałuję. Wolałem chyba zostawic w pamięci wspomnienie z dziecinstwa.


ocenił(a) film na 5
Jac07

A tal z ciekawosic.

ocenił(a) film na 7
Jac07

Każdy jest na swój sposób. Podobał mi się pierwowzór. Ten też uważam za fajną rozpierduchę.

ocenił(a) film na 8
Jac07

Road House z Patrickiem Swayze to szit totalny :D
mem wykorzystywany w kreskówkach :D
a Ty mówisz, że to do pient tamtemu nie dorasta? :D
matko bosko....

ocenił(a) film na 2
ashu21

nie dyskutuje z kims daje ocene 8 takiemu filmowi

ocenił(a) film na 8
Jac07

bo nie masz nic do powiedzenia :D

ocenił(a) film na 2
ashu21

a ty chyba nic lepszego do obejrzenia

ocenił(a) film na 8
Jac07

ja uważam to za świetny film i na pewno jeszcze raz obejrzę go z kumplami.
no stary, doceń to jak jest zrobiony i to jak McGregor się w ten film wpasował.
2 to zdecydowanie 'nieprzemyślana' ocena ;)
obejrzyj na ju tubie wywiady po filmie jak Connor opowiada jak tam ustawiali te sceny walki.
jest to zdecydowanie coś nowego , jeśli chodzi o filmy akcji.

ocenił(a) film na 7
Jac07

Dajesz 2 filmowi, który jest bardzo poprawnie nakręcony i rzucasz się do ludzi, którzy uznali film za dobry? Jakie masz kryteria przy ocenianiu filmu? Gra aktorska, montaż, ścieżka dźwiękowa, mówi ci to coś? Nie było tu cudu, ale całkiem dobry film do oglądania i dobrze dopracowany. Dla mnie mocna szóstka, czy tam słaba siódemka. Ale 2???

ocenił(a) film na 2
phelek1986

Po pierwsze chloptasiu noe rzucam sie tylko odpowiadam na komentarz do mojego komentarza po drugie o jakoe kryteria ci chodzi?? Jak ogladasz obraz w muzeum to tez masz kryteria?? Zacznij ogladac wiecej dobrych filmow a mniej platformlwych sciekow to moze " kryteria ci sie zmienią"

ocenił(a) film na 7
Jac07

"Chłoptasiu", hahaha :). Koniec dyskusji, nie da się polemizować z kimś kto najwyraźniej ma IQ wiewiórki.

Jac07

Oryginalny film byl tak samo durny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones