PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041118}
7,8 1 605
ocen
7,8 10 1 1605
Taylor Swift: The Eras Tour
powrót do forum filmu Taylor Swift: The Eras Tour

7,7??? Co do *****? Naprawdę głupie, niepewne siebie faceciki (oczywiście nie mówię o wszystkich facetach fyi) jesteście zabawni. Ona jest na szczycie, człowiekiem roku, a że jest silną kobietą to tak się jej boicie i drżycie ze strachu, żeby tylko nie poparła Bidena i odreagowujecie przez obniżanie jej oceny. Żałosne, po prostu żałosne...

Voltix33

odkleilo cie, dziewczynko

m_piszczatowski

Raczej ciebie chłopczyku. Nawet nie masz żadnych argumentów.xD

Voltix33

a ty jakie masz niby argumenty XDDD ze mezczyzni boja sie i drza ze strachu przed Taylor Swift??? przeprowadzalas jakies badania na ten temat czy co?

m_piszczatowski

Wystarczyło obserwować konserwatywne media amerykańskie przed Super Bowl, które nieustannie ją atakowały i jej chłopaka, a poza tym widziałam już wiele obrażających ją komentarzy w social mediach pisanych przez facetów, których ego nie może znieść, że kobieta jest najpopularniejszą gwiazdą na świecie.

Voltix33

a moze po prostu nie kazdy lubi Taylor Swift? jestes w stanie to sobie wyobrazic? mnie osobiscie ona nie przeszkadza, ma nawet kilka spoko albumow. największy problem dotyczacy Taylor to nie ona sama, tylko jej chory fandom pełen nastoletnich dziewczynek, niemogących znieść, że ktoś nie lubi jej idolki

m_piszczatowski

Tak, jestem w stanie, żebyś wiedział. :) Mi nie chodzi o sam fakt krytyki, tylko o powody, z których ona wynika, już wspomniałam z czego ona wynika u niektórych facetów. A obiektywnie nawet, nie jestem w stanie wyobrazić jak można jej dać za ten koncert mniej niż 9, bo wokal, wykonanie, choreografia, były praktycznie perfekcyjne.

Voltix33

"obiektywnie nie jestem w stanie wyobrazic, jak mozna jej dac za ten koncert mniej niz 9" i wiem juz, ze nie ma sensu prowadzic tej konwersacji. nie ma czegos takiego jak obiektywna ocena filmu, koncertu czy jakiejkolwiek innej formy sztuki, no ale ty jestes zbyt zaslepiona miloscia do swojej idolki, aby to zrozumiec

ocenił(a) film na 10
Voltix33

Nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba, nie jestem fanem Taylor ale za,, The Eras Tour" ode mnie 10

Tomasz_Nowak_15

To super. :) Co masz na myśli pisząc: Nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba, ?

ocenił(a) film na 10
Voltix33

Każdy człowiek ma własną definicję piękna, i gust, myślę że to naturalne.

Voltix33

Pieniążki przygotowane? https://www.empik.com/ksiazki,31,s?q=taylor%20swift&qtype=basicForm&ac=true

grzegorz_cholewa

Oczywiście, dla Taylor wszystko. :)

Voltix33

Czyli jak nisko ocenię na filmwebie to ona wtedy nie poprze Bidena? xd. To jest definicja odklejki

roreth

Nie umiesz chyba czytać ze zrozumieniem. -_- Wszyscy wiedzą, że Taylor Swift ma liberalne poglądy i popiera Demokratów. Teraz jest najbardziej wpływową osobą na świecie, więc faceci o odmiennych poglądach drżą, żeby tym razem nie przypomniała swoim fanom o głosowaniu. Dodając to, że nienawidzą silnych kobiet, z frustracji, że nie mają wpływu na jej decyzję obniżają jej ocenę, o czym ona nigdy się nawet nie dowie. Takie zachowanie jest żałosne i dokładnie to wynika z tego co napisałam wcześniej, ale ktoś tu widzę spał w podstawówce zamiast się uczyć...

Voltix33

Albo poprostu im się nie podoba i nie ma co dorabiać tej dziwnej ideologii ;)

ocenił(a) film na 2
Voltix33

Dziecko jak dorośniesz troche i zmadrzejesz to szkoda ci będzie czasu na pisanie takich bzdur w internetach... A tak w ogóle to taylor swift = nic wybitnego.

RuthlessOCB

Nic wybitnego?? Ty na poważnie czy trollujesz? Mówisz o najlepszej i najpopularniejszej piosenkarce w historii świata.

ocenił(a) film na 2
Voltix33

Najpopularniejszej ? Tylko i wyłącznie dzięki internetowi i dostępności mediów, a więc czasom w których żyjemy. Najlepsza? Bitch please xDDD

ocenił(a) film na 2
Voltix33

Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej przeciętnej artystki. Mogło by jej nie być, lepiej by było z pewnością dla planety, bo w samym roku 2023 1200ton CO2 wyemitowała w atmosferę. Hipokrytka. Żegnam.

RuthlessOCB

Jak śmiesz?! Przeciętnej? Nawet jeśli wyemitowała, to co? Inne gwiazdy zużywają dużo więcej a ona się ogranicza. Ty nie nadawałbyś się nawet do czyszczenia jej butów!

ocenił(a) film na 2
Voltix33

Weź się dziecko rozpędz i walnij barana w ścianę albo po prostu dorosnij, bo narazie to tylko się osmieszasz tymi swoimi śmiesznymi wpisami na temat swojej idolki. Nie ten level dziewczynko, żegnam.

Voltix33

Piszę to jako ktoś, kto bardzo lubi muzykę Taylor. Ten koncert jest jakiś taki.... przekombinowany?

Chyba jednak osobiście wolę bardziej spontaniczne koncerty. Tutaj ewidentnie każda milisekunda jest zaplanowana. Każde zgięcie ręki, każda mina Taylor jest 100 razy przećwiczona. Nie moje klimaty. A to strojenie min między piosenkami to za mocna dla mnie maniera.

Taylor przytula chyba 8 dużych baniek za koncert, no ale najważniejsze że gdyby była "the man" to przytulałaby jeszcze więcej. Pisze super piosenki, jest w trakcie największego tournee w historii muzyki, ale nadal zgrywa uciśnioną bo nie jest "the man".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones