PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11202}
7,6 8 137
ocen
7,6 10 1 8137
6,0 4
oceny krytyków
Trójkąt Bermudzki
powrót do forum filmu Trójkąt Bermudzki

Polak potrafi

ocenił(a) film na 10

Oglądając ten film zastanawiałem się jak potoczyłyby się jego losy gdyby stworzyli go Amerykanie w amerykańskich warunkach. Doszedłem do wnisku, że byłby oszałamiającym hitem. Fabyła, pomysł i zakończenie są na miarę Oscara. Bardzo dobrze przygotowany scenariusz i równie perfekcyjne przelanie go na ekran. Intryga, której nie powstydziłby sie nie jeden reżyser umieszczający ją w swoim filmie. Szkoda, że tak dobrych obrazów robi się u nas niewiele. POLSKA - biało-czerwoni!!!

ocenił(a) film na 10
Pumex3

Obraz niedoceniony czy zapomniany ?
Kiedyś jak pierwzy raz ogladałem ten film, nie posdoał mi się. Ale miałem 18 lat, więc chyba niewiele rozumiałem ztego. Film ten pierwszy raz w całości obejrzałem rok temu, a wciągu tego roku były już dwie powtórki i także je obejrzałem. Nadal nie moge się nadziwić że polskie kino stac na tak oryginalne fabuły, grę aktorkśą , intrygę. Zawieszonę w rzeczywistości polskich lat 80 tych opisana historia jest nie lada gratką. Bardzo mi ten film się podoba i polecam go każdemu !. Aż dziw bierze e teraz powstają jakies same szmiry w polskim kinie lub nieudane ekranizację lektur szkolnych. Fabuła w wzieta z szarego współczesnego życia staje sie teraz chyba najbardziej oryginalnym tematem. Wydaje mi się że film ten nie został chyba doceniony, moim zdanie także zasługuje na oscara !!!!!

Pierre

Bardzo mi się kiedyś podobał...teraz jak leci w TV to szansy nie przepuszczam...hehe!!!

ocenił(a) film na 9
Pumex3

Jakby go zrobili Amerykanie, chmy nie byłby to taki sam film jak nasza Polska produkcja.
W Amerykanskuej za dużo wybuchów by było itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones