PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 762
oceny
7,1 10 1 194762
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

genialny czarny humor, naprawde bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 7
Martalu

Jaki czarny humor znowu ?

RAC_79

Jezeli nie zauwazyles elementow czarnego humoru to obejrzyj jeszcze raz..Powodzenia.

ocenił(a) film na 7
Martalu

Podaj konkretne sceny.

RAC_79

Kazdy ma swoja wlasna interpretacje filmu. Moim zdaniem mimo ze byl prawdziwy,mocny do bolu to momentami byl tez smieszny na swoj sposob. Sceny? Np ta na statku-spotkania Adama z kolegami.Rozmowy doroslego Sylwka z ojcem rowniez wywolywaly usmiech na mojej twarzy.Wszystko jest przesycone smutkiem,ale momentami bawi,przynajmniej mnie.Moze mam wypaczone poczucie humoru.

ocenił(a) film na 7
Martalu

Prawdziwy.mocny był i tutaj nie da się obronić zdania,że jest inaczej. Co do czarnego humoru owszem jest,ale ja odebrałem go w taki sposób,że nie zajmowałem się techniką,a przeżywałem jego tak jak sam Adaś i jego syn...Skupiłem się głównie na dramacie i w trakcie zastanawiałem się nad samym sobą....bo każdy niesie krzyż.

Pozdrawiam.

RAC_79

W sumie masz racje. Moze troche przesadzilam w mojej pierwszej wypowiedzi. Wyszlo na to,ze film to jakas czarna komedia. a to przeciez dramat z elementami humorystycznymi.Rowniez pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
Martalu

Najlepszy czarny humor to ten 'zając' co go we wiaderku gotowali :D:D:D (mrrrrrrr****):D

davidstar

Myslisz,ze jestes zabawny? Wez sie koles ogarnij:D:D:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones