PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692463}

Zapnijcie pasy

Allacciate le cinture
6,6 2 877
ocen
6,6 10 1 2877
7,7 3
oceny krytyków
Zapnijcie pasy
powrót do forum filmu Zapnijcie pasy

Historia, która każdego dnia spotyka kogoś innego....Elena pełna życia, spełniona kobieta z dwójka dzieci i mężem, który jest mężczyzną jej życia, i miłością....
Badanie, mammografia i rak.
Otoczenie bliskich, walka, chemioterapia....
Peruki, śmiech i życie na wysokich obrotach, przyjaźń z Anną.
Niezwykła rola Katarzyny Smutniak. Polecam ten film, bo emanuje taka nadzieją i radością życia.

ocenił(a) film na 7
nemezis1212

Spojler..

O co chodzi z tym zapętleniem czasowym?
Możesz rzucić trochę światła?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Rajwant

To zapętlenie czasowe dotyczy śmierci...i tych scen, które były trochę nie chronologiczne oraz niedokończone, mnie to zapętlenie czasowe wyjaśniło wszystko, czego się domyślałam. Scena z jazdą na plażę, to ich pierwszy wspólny pobyt, wyminięcie skutera z jeepem jakże symboliczne z tym co się później wydarzyło. Odbieram to w ten sposób.

ocenił(a) film na 7
nemezis1212

Dzięki :)
Spojler- A to co widziała po "ucieczce" ze szpitala? tę imprezę w domu, chrzest małej Eleny, czy to była wizja jak się potoczą sprawy po jej śmierci?
Miałam nadzieję, że z tego wyjdzie..

ocenił(a) film na 7
Rajwant

Tę scenę interpretuję w dwoisty wyraz....narodziny małej Eleny to jednocześnie Ona sama, gdy się urodziła, ale też jej wyobrażenie, że maż po jej śmierci będzie z kochanka i będą mieć wspólne potomstwo, dziecko tej pary, to forma przedłużenia życia, choć wiem, ze to paradoks...

ocenił(a) film na 9
nemezis1212

Ten film jest bardzo poruszajacy. Bylo duzo filmow o chorobach itd. ale te petle czasowe sa niesamowite, wszystko ma znaczenie, kazda klatka filmu.
To ze pojechali nad morze razem pod koniec filmu i ten czarny samochod ktory prawie ich nie zabil...wlasnie chodzi o ulotnosc zycia...
To ze dziewczyny smialy sie z zdrady, to moim zdaniem marnowanie czasu na blache sprawy.
Chociaz bezgraniczna milosc Eleny do meza, to ze wiedziala ze ja zdradza tego watku nie moge zrozumiec... milosc miloscia ..ale szacunek i wiernosc to chyba podstawa zwiazku, prawda?

ocenił(a) film na 7
azlotko

Niestety samo życie...

nemezis1212

No właśnie skoro zdrady były to może i scena z małą Elena jest niesymboliczna a dosłowna? Może wyzdrowieje ale czeka ją kolejna próba siły w życiu.. A swoją drogą miłość Antonia z jednoczesnym brakiem wierności to się w mojej głowie nie mieści...

kornelja_filmweb

A tutaj ciekawa interpretacja: https://programtv.onet.pl/tv/zapnijcie-pasy-84041
No jak dla mnie to nie jest tylko fantazja...

ocenił(a) film na 7
kornelja_filmweb

Ciekawa jest Twoja interpretacja i to kolejne zawoalowanie :)

ocenił(a) film na 7
kornelja_filmweb

Ta "interpretacja" to chyba fabuła innego filmu :) To tylko opis, a te mogą być pisane przez osoby, które filmu nigdy nie widziały.

azlotko

Jeep był granatowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones