PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 450
ocen
2,8 10 1 39450
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Niedawno pożegnaliśmy Pana Lipko,dlaczego nikt o nim nie zrobi filmu?przecież to było mistrzostwo co gość robił, czy nawet Pani Kora Jackowska,która była wielką wokalistką,Pan Czesław Niemen-geniusz no ale po co,lepiej zrobić film o gościu który skrzeczy jak żaba, bo śpiewem tego nie idzie nazwać,nie wiem co jest w tym wszystkim straszniejsze,poziom dzisiejszego kina czy poziom słuchaczy,którzy uważają że Martyniuk jest jakąś gwiazdą,nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem z jakiego powodu ten Pan jest kreowany na jakiegoś geniusza muzycznego,gość ma głos jakby ktoś mu zgniatał jaja w imadle,nie wiem może niektórzy to lubią,ja się do tego gatunku "muzyki" nigdy nie przekonam i powtórzę jeszcze raz,nie rozumiem tego zachwytu nad Martyniukiem

ocenił(a) film na 6
pawel997402

Wiesz, np. w Dąbrowie Gorniczej stoi pomnik Hendrixa, który udławił się własmymi wymiocinami. Riedel też święty nie był. O Paktofonice głośno zrobiło się po samobójstwie Magika. Polański pedofil ma w Polsce rzesze wiernych wielbicieli, a co gorsza obrońców. Także ciężko o gustach dyskutować.

Jardel

To że ktoś brał narkotyki które doprowadziły do śmierci albo był uzależniony od alkoholu nie zmienia faktu że jeden jak i drugi byli są i będą legendami a ten cały Zenek może być królem jedyne co remiz gdzieś na wioskach,a tak ogólnie to jak można porównywać Riedla czy hendrixa w temacie o tym całym zenku,to jakby porównać łajno do twarożku

ocenił(a) film na 6
pawel997402

Nie może być królem remiz, skoro sprzedaje wiecej plyt niz polskich grajkow z twojego topu, gra na najwiekszych stadionach i sylwestrach. Jak sie takich idoli jak cpuny umierajace od wlasnych rzygowin to trudno zrozumiec innych. Masz odpowiedz na swoje pytanie z pierwszego postu.

ocenił(a) film na 6
Jardel

* 4/5 polskich grajkow

Jardel

Czekaj czekaj, chyba się rozpędziłeś troszeczkę z tymi koncertami, a właściwie „graniem” koncertów. Musisz odróżnić koncert od słuchania muzyki z playbacku bo to właśnie robi Twój idol, a to ze okupuje największe stadiony niestety jest pokierowanie popytem na tego typu kicz. Wytłumacz mi jeszcze jedną rzecz, otóż dlaczego muzyka disco polo nie znajduje poklasku na listach przebojów, choćby programu trzeciego polskiego radia, są tam praktycznie wszystkie rodzaje muzyki oprócz wyżej wymienionej, w polskim topie wszechczasów trójki również nie słyszałem ani jednego kawałka tego wspaniałego kompozytora Zenona, natomiast Rysiek gości na niej regularnie i to nie w jednym utworze.

ocenił(a) film na 6
rafal_glaz_filmweb

Z niczym się nie rozpędziłem. Dla kogoś zatopionego w muzyce klasycznej, wycie Metalicci też będzie "graniem" koncertów, przykłady można mnożyć. I ty nie będziesz ludzi pouczał czy byli na koncercie czy na graniu koncertu. To, że w jakiejś stacji nie ma czegoś w rakingu, nie oznacza, że to jest złe. Szczególnie, że w ubiegłym roku dwie pierwsze piosenki z najwyższą liczbą odtworzeń były utworami disco polo. Co dla ciebie znaczy słowo idol?

Jardel

Taki niestety mamy klimat, nikogo nie pouczam, to tylko świadczy o poziomie naszego społeczeństwa, proste, niskie i wpadające w ucho, to cała filozofia muzyki DP, co nie znaczy ze jest ona dobra, wytłumacz mi dlaczego tacy ludzie jak Marek Niedzwiedzki, Piotr Baron, Wojciech Mann nie puszczają tego w swoich audycjach, a propo’s koncertów to na kilku byłem i na żadnym nie przechodziło się z kapeli na kapele w minutę, zawsze to trwało kilkadziesiąt minut, a tu nagle na naszym pięknym narodowym sylwestrze w Zakopanem wchodzi jeden za drugim i śpiewa dokładnie tak jak nagrał to na płycie studyjnej, na dodatek Koles na keyboardzie zapierdziela bez podpiętego źródła zasilania do swojej maszyny. Litosci człowieku weź się ogarnij.

Jardel

A i jeszcze jedno, pokaz mi te rankingi i ich zasięg, porównujesz to badziewie z polszy do muzyki którą szanuje cały świat

Jardel

Też słucham muzyki klasycznej i zarówno na klasycznej, rockowej, metalowej, alternatywnej i jeszcze wielu nie widziałem żeby ktoś grał z playbacku tak jak to robi przekompozytor Zenonian i większość w tym nurcie muzycznym.

Jardel

Powiem Ci jeszcze jedno, przestań chodzić na potańcówki a zacznij chodzić na koncerty

Jardel

To właśnie pokazuje że ludzie z roku na rok coraz bardziej glupieją i zaniżają gusta czy to muzyka czy to film,prosty przykład pana Patryka Vegi,filmy płytkie,idiotyczne,bez jakiegokolwiek błysku,a dlaczego się sprzedają i przynoszą zyski w milionach? Bo ludziom wystarcza coś tak płytkiego i żenującego,wulgaryzmy w co drugim zdaniu i brak polotu,na filmie Vegi w którym można prasować ubrania,rozmawiać z teściową,jednocześnie odpisując na smsa kumplowi i między czasie zerkając na film nie gubiąc się w "fabule" a co do muzyki jeśli ktoś zamiast słuchać muzyki z jakimkolwiek przekazem woli słuchać jakie to ona miała oczy zielone, kolorowa sukienkę czy jaka ona jest ruda to pokazuje jakie wygórowane mamy gusta,spadamy z roku na rok w bagno idiotyzmu

ocenił(a) film na 6
pawel997402

Ludzie tacy byli od zawsze, prosty przykład to Big Brother i inne tego typu srańce z gwiazdami. Kora wielką wokalistką nie była. Każdy ma inne gusta. Co nie zmienia faktu, że ludzie mają zadziwiajàcych idoli.

Jardel

To że wydaje tyle płyt oznacza tylko tyle że Polacy mają spaczony i totalnie gust muzyczny i wcale nie zmienia to faktu że Martyniuk jest jakaś super gwiazdą,jest kiepski i nie ma za grosz talentu

pawel997402

Muzyka to rzecz gustu. Tak cię boli ,że ktoś lubi to a nie to co ty? Disco polo to nie moja bajka,ale nie oceniam tych co słuchają

marcinsss89

A ja oceniam bo właśnie ci którzy słuchają disko z pola śmieją się że mnie że jestem dresiarzem gdy słucham HH

pawel997402

Hahahah ,ojojoj i wyszło szydło z worka - biedny, poniżany przez discopolowców to im się "odpłaci" przynajmniej na forach filmowych :D :D :D :D

rhotax

Kolejny fan zenusia

pawel997402

Hahaha no i wyszło szydło z worka. Biedny poniżany przez discopolowców, to wreszcie im się postawi... na forach o filmach :D

pawel997402

"Niedawno pożegnaliśmy Pana Lipko,dlaczego nikt o nim nie zrobi filmu?przecież to było mistrzostwo co gość robił, czy nawet Pani Kora Jackowska,która była wielką wokalistką,Pan Czesław Niemen-geniusz"
No zaraz! To do kogo masz pretensje?!
To gdzie ci twoi lewaccy artyści - dlaczego oni się nie zainteresowali i nie zrobili o nich filmu?????
NO ZAPYTAJ SIĘ ICH.

A nie tu smęcisz pod złego adresata.
Tylko ludzi wychwala tych twoich geniuszy i co? I nikt nie robi o nich filmu? Wszyscy wychwalają, ale nie na tyle żeby się bardziej tym zająć?

rhotax

Idź włącz tam sobie pioseneczkę jakie ona ma oczy zielone czy tam sukienkę i sobie zatańcz pod remizą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones