PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 442
oceny
2,8 10 1 39442
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Umie mi ktoś wytłumaczyć co się tu wyprawia? Akcent sam w sobie nie był nie wiadomo jak popularny. Na dobrą sprawę dopiero viral Reprezentacji ich wypromował. Hype pewnie już dawno by minął gdyby nie Kurski, który wziął i uparł się, że zrobi z ich wokalisty króla disco polo. Biorąc pod uwagę, że pierwszą Diamentową Płytę Akcent otrzymał w 2017, tytulatura mocno na wyrost. Jeśli kogoś powinniśmy tak nazywać to Sławomira Świerzyńskiego. Ewentualnie Marcina Millera lub Shazzę. Na pewno nie Martyniuka.

No, ale co zrobisz? Pompują tą wydmuszkę z naszych podatków i my nie mamy nic do gadania. Najpierw benefis, teraz film. Aż strach co dalej? Pomnik? Muzeum? Pochówek w Krypcie Wieszczów Narodowych na Wawelu? Ciekawe tylko czy Kurski ma świadomość, że jego idol kradł bity i śpiewał o jechaniu Pszczółki Mai w tyłek?

Kwarc

O ciekawe. Jako, że jestem głupia i nie znam się na wybitnych dziełach tego Pana, to nie słyszałam o piosence dotyczącej uroczej pszczółki. Z ciekawości nadrobię braki. Zatem poproszę o tytuł.

m_tyminska

Piosenka nazywa się... tum-tum-tum... Pszczółka Maja ;)

Kwarc

chodźcie się zbierzemy w kupę
i zerżniemy Mai d... :P:P

darcy29

Dokładnie, a teraz robią z niego wieszcza pięknie śpiewającego o miłości XD Swoją drogą o czym jest ta piosenka dowiedziałem się dopiero w tym roku. Nie byłem nigdy fanem ani disco polo, ani Akcentu, więc znałem tylko refren "Pszczółka Maja sobie lata (ooo)" i dopiero znajoma mnie oświeciła :P

ocenił(a) film na 10
Kwarc

Wódecki też śpiewał o pszczolce mai Co z tego? To wesoła satyryczna pieśń pana Zenona

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Jakie to przykre jest

ocenił(a) film na 10
Gosia_Marek

To że oceniasz film na 1 nie oglądając go. Racja

pierdantes

Wlasnie go obejrzałem i musze stwierdzic że mimo swietnej rezyserii film o niczym. Mdląco nieciekawe bagno polskiej kinomatografii. Film smialo moze stanąć kolo filmu smolensk. 2 to max co mozna dac i to ze wzgledu na ekipę i montaż. Historia nieciekawa.

ocenił(a) film na 10
Kwarc

Świerzyński za "majteczki w kropeczki", Miller za odkupioną od zespołu Mirage "Jesteś szalona" czy Shazza za... No właśnie w sumie za co?

Weźcie się nie udławcie tym jadem.

ada_sieb

Za co? Za popularność ;) Przyznaję, piosenki Bayer Full były przaśne (tak jak i Akcentu), ale sprzedali 16 mln płyt. Od tego wyniku Zenka dzielą lata. A stwierdzenie faktu nie jest pluciem jadem. Pozdrawiam i dystansu życzę ;)

Kwarc

Nie mówiąc o tym, że Shazza urodą pochwalić się mogła (a nawet podobieństwem do najładniejszej polskiej prezydentowej), co na dużym ekranie niewątpliwą zaletą by było ;)

użytkownik usunięty
Kwarc

Co poradzisz, taka teraz PiSowska mądrość etapu, ja osobiście mam bardzo za złe reprezentacji, iż mimo że pewnie nieświadomie, ale doprowadzili do reanimacji i promocji tego "artysty". Ehh Polska

Nikt nie mógł przewidzieć, że Kurski na fali viralu zrobi z niego króla disco polo? Ech... szkoda, że nie nasi kopacze nie wybrali sobie kogoś kto chociaż piosenek nie kradnie.

ocenił(a) film na 10
Kwarc

Sam kradniesz pewnie masz na to papiery, wiesz ze szkalowanie ludzi jest karalne? Znenek jest mesjaszem disko polo i wielkim artysta, a ty kim jestes? Nikim hahahahaha

pierdantes

https://www.youtube.com/watch?v=tAfiD1bvTkU

ocenił(a) film na 10
Kwarc

i co to niby ma znaczyć Zenek te piosenki zaśpiewał lepiej . Pozatym jest mesjaszem disko polo wiec ma prawo kożystac z utworów zwykłych ruskich pastuchów

ocenił(a) film na 10
Kwarc

i dalej sie nie pochwaliłes co ty osiągnąłes i ile platynowych płyt wydałeś.

użytkownik usunięty
Kwarc

Może rzeczywiście, po Kurskim można było się tego spodziewać

Kwarc

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/w-michalowie-pod-bialymstokiem-powstanie-cent rum-disco-polo/pmhdxvt

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Wyjebałbym też tego "Mazurka" Dembowskiego czy Dombrowskiego, jak mu tam było. Stare to takie, bitu nie ma, słowa ciężko spamiętać.

oppserwatorr

Haha dobry pomysł !!! Za hymn może robić równie dobrze " Przekorny los " Zenona. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones