PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 450
ocen
2,8 10 1 39450
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Na się podobał.

ocenił(a) film na 8

Szliśmy większą grupą. Nastwieni negatywnie po opiniach w necie i.. może te nastawienie sprawiło, że film się wszystkim podobał - bo oczekiwaliśmy niezłego guana.
Cóż... jak ktoś musi z zasady jechać po wszystkim co nawet liznęło disco polo (bo tak modnie i czuję się kimś lepszym) - jego prawo: niech się męczy ze swoją frustracją. My się dobrze bawiliśmy na tym filmie. Fajnie w miarę odwzorowane realia lat 80/90.

Atari_65XE

Zdecydowanie film jest o dażeniu do celu, zdobywaniu marzeń i oim zdaniem spełnił swoją rolę!

kaikx

Mi tez się bardzo ten film podobał! :D Bardzo dobry montaż i gra aktorska wręcz rewelacyjna!

ocenił(a) film na 1
kaikx

no to właśnie pokazuje jakich debli mamy

ocenił(a) film na 1
mchazzzi

w polsce

Atari_65XE

Film moim zdaniem jest bardzo dobry! Pokazuje i przpomima jak było kiedyś w latach 90-tych. Jakub Zając zrobił na mnie piorunujące wrażenie - to na prawdę bardzo dobry aktor!

paczkowskada

Zdecydowanie, ja bardzo dobrze się bawiłam! Bardzo miło się oglądało!

Atari_65XE

Film jest dobry i ma sie prawo podobać! Jest o dażeniu do marzeń, o spełnianiu ich i przede wszystkim o człowieku, który pozostał dobrym człowiekiem i skromnym!

anielalala_2

Dziwne. Same wysokie oceny, konta założone dopiero co kilka dni temu...hmm...

ocenił(a) film na 8
przemo9ka

Ja jestem od 2015r - ale pozostali.. masz rację. I taki dziwny wysyp nagle kilku komentarzy. Oni są opłaceni - a nam się naprawdę podobał.

Atari_65XE

Miałam tak samo. Sugerowałam się opiniami w Iternecie, ale okazało się zupełnie inaczej! Świetny film, bardzo miło się oglądało ;)

Atari_65XE

Pewnie, ze się podobał bo to bardzo dobry film jest!

Atari_65XE

Ja też sie bardzo dobrze baiłam, chociaż miałam identyczne obawy ;) Bardzo dobre zdjęcia i montaż, jestem pod wrażeniem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones