Bogusław Linda

8,1
64 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Bogusław Linda należy do aktorskiej elity. Jego aktorstwo, jest jak wino im starsze tym lepsze. Dla mnie jest on autorytetem w tym co robi (choć wiem, że Bogusław Linda nie lubi jak się o nim w ten sposób mówi). Z okazji 61 urodzin życzę mu wszystkiego najlepszego.

Alanka_2

mam dokładnie takie samo zdanie o nim :) Jest dla mnie idolem i autorytetem! również najlepsze życzenia z okazji urodzin.

Alanka_2

To już 61 lat? Aż żal patrzeć jak to wszystko przemija. Ale Bogusław trzyma się znakomicie jak na swój wiek, maksymalnie bym mu 50 dał. Sto lat! Wielkie gratulacje, zwłaszcza za rolę Jacka Soplicy (polski Assasin's Creed).

Hitek

Również uważam, że to jedna z jego najlepszych ról (obok Petroniusza z Quo vadis).

Alanka_2

Te kilka minut spowiedzi Jacka Soplicy w wykonaniu Lindy to była jedna z najlepszych scen w historii polskiego kina. Arcydzieło, nie wyobrażam sobie by ktoś mógł to lepiej zagrać niż on.

Hitek

Masz rację, w zupełności się z tobą zgadzam.

Alanka_2

Linda kojarzy się niedzielnej publiczności z płytkimi filmami gangsterskimi a dużo osób nie dostrzegło, że piękne, ujmujące i chwytające za serce role potrafi również wspaniale odegrać.

Hitek

I znowu masz rację. Jeżeli widziałeś film "Tato" to, to co napisałeś ("piękne, ujmujące i chwytające za serce role") jest jak najbardziej prawdziwe, ponieważ kiedy pierwszy raz widziałam ten film nie byłam w stanie opanować łez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones