Fedor Emelianenko

6,5
25 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fedor Emelianenko

Ogladałem jego walki z Timem silvia,Filipoviciem itp.Czekam na jego walke z Pudzianowskim to mu da lekcje ktora na zawsze utkwi mu w pamieci.

zegan333

do takiej walki nie dojdzie bo... nie ma sensu :)

jason86

Racja Fedor to zupełnie inny kaliber

sador1991

Fedor ma w umowie z strikerforce jeszcze jedną walkę ale nie wiadomo co dalej...
a) zakończy kariere i stanie sie legendą (w sumie już nią jest ;))
b) przedłuży umowę

jason86

Z tego co wiem to przedłużył umowę na 4 walki z czego jedna ma się odbyć jeszcze w tym roku. Nie wiem czy to Strikeforce czy nie ale to chyba bez znaczenia :)

szm007

Nie ma żadnej umowy jeszcze. Trwają negocjacje, ale póki nie odbędzie się ostatnia walka pod szyldem Strikeforce nic nie wiadomo.

fydrychg

Chyba zakonczy kariere o tych porazkach

Goracy

No miał facet ostry zakręt po bardzo długiej i szerokiej prostej, ale mam nadzieję, że się nie wystrzelał i się jeszcze nie wycofa!

Goracy

Na szczęście dalej walczy, ale niestety metryki się nie oszuka...

oktagon32

Był świetny jednak nie powinien już walczyć bo będzie przegrywał z przeciwnikami którzy będą na nim się promować

zegan333

Właśnie tego się obawiam. Nazwisko zawsze będzie to samo, ale forma już niestety nie zawsze

fydrychg

On powinien w najlepszej dyspozycji walczyć w UFC ale widocznie nie miał ochoty dla największej organizacji walczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones