Justyna Steczkowska

Justyna Maria Magdalena Steczkowska

5,2
502 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Steczkowska

Był taki czas, że jej nie znosiłem, ale z wiekiem czlowiek inaczej zapatruje sie na pewne sprawy.Czego by o niej nie mówić, to głos ma naprawdę niezwykły i jest jedną z lepszych wokalistek na naszym rynku muzycznym.Nigdy nie podobała mnie się jej uroda, ale trzeba jej przyznać, że ma chyba najzgrabniejsze nogi na świecie.Nic dziwnego, że frma produkująca rajstopy zaproponowała jej współpracę.Jesli chodzi o aktorstwo, to nie będę sie wypowiadać, bo w żadnym filmie jej nie widziałem.

Martin_Eden

Nogi ma niezgrabne, ksztalt niekobiecy, tylko meski. Krociutkie nogi i dlugi tulow. Piekne kobiece nogi sa pelne w udach, zwezaja sie ku dolowi, kolana delikatnie zaznaczone, lydki szczuplejsze niz uda, na koniec peciny i drobne stopy, aha i dlugie nogi, proporcjonalne do sylwetki, z krotkim tulowiem - taka klepsydra, a Steczkowska, to typ sylwtki męski, a po przytyciu jabłka, tyłaby tylko w górze, w brzuchu, na twarzy. Nie masz pojęcia o pięknie kobiecym

eska_10

Wow.

eska_10

BO to tylko Twoja subiektywna opinia nie żadne pojęcie małpko.

eska_10

Kobieta mówi mężczyźnie jakie nogi są seksowne. No k.... cyrk:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones