Justyna Steczkowska

Justyna Maria Magdalena Steczkowska

5,2
503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Steczkowska

Ręce opadają gdy się czyta niektóre wasze posty. Jeśli Justyna jest beztalenciem to ja jestem księciem Monako !!!
Moim zdaniem jest to niezwykle piękna i uzdolniona wokalistka, powiem więcej, jej głos jest równie piękny co głos Celine Dion.

Uroda: 10/10
Wokal: 10/10
Umiejętności aktorskie: z pewnością niższe ale to jest przecież piosenkarka, która tylko okazyjnie gra w filmach!!!

MACHO_3

eee i tu sie z toba neizgodze:) chociaz nie znosze jej, to fakt ma talent, ale glosu jak celien dion nie ma, raczej ma duzo iweksze mozliwosci wokalne.

MACHO_3

Popieram Cię, mi też ręce opadają. Ludzie ją krytykują w zasadzie dlatego, że nie lubią jej jako osoby. A mi osobiście jest wszystko jedno jaki ona ma zły charakter. Jest bardzo oryginalna i pod względem urody i pod względem stylu - jako piosenkarka. Nie wiem jak można na siłę przekonywać, że jest inaczej. Porównywać bym jej do nikogo nie porównywała własnie ze względu na oryginalność. A co do Celine Dion to jakkolwiek jest utalentowana to jednak można jej nie znosić, ja np. nie mogę jej słuchać - więc dobry głos/możliwości/ wcale nie oznaczają, że dana wokalistka (a raczej to co wykonuje) wszystkim będzie się podobać. Np. Madonna - przynajmniej kiedy zaczynała - była kiepsko oceniana pod względem umiejętności i możliwości wokalnych, a jednak dzięki swojemu stylowi i oryginalności została wielką gwiazdą.

MACHO_3

A ja uwielbiam Justynę :)
Ma rewelacyjny głos i genialną figurkę. Chciałbym, żeby moja żona po urodzeniu 2 dzieci miała taką. Cudo Cudo Cudo! Jestem szczęśliwy,że przyszło mi żyć w czasach Justyny :D

kura_7

No to musisz trochę odłożyć kasy na zabiegi dla żony;P
ale tak poza tym to zgadzam się jak najbardziej, że ma świetną figurę. Tylko wolę jak ma zupełnie proste, bardzo długie włosy, bo jak ją ostatnio widziałam w tv to miała podcieniowane:-/ To już nie jest to niestety, nie ta oryginalność. Ona jest specyficzna i fajnie jak to podkreśla, a nie upodabnia się do przeciętności.

Eleonora

To meska figura, wystarczy zobaczyc ja w Tancu z Gwiazdami, czy w latach 90 tych, kiedy jeszcze jej nie korygowala odpowiednio skrojonymi ubraniami. Zeby dodac sobie kobiecosci, bo po ciazach calkiem jej piersi oklaply i zanikly, zrobila sobie 2 pilki, ktore bardzo odstaja od jej wychudzonego ciala. Reszta przerobiona, zliftingowana, ze z bliska nie da sie patrzec.

MACHO_3

Ostatnimi czasy przyglądam się komentarzom i głosom oddanym na Justysię i nadziwić się nie mogę jak skrajne emocje budzi jej osoba!
Ja tymczasem jako wielki fan wielkiej Marleny DIETRICH ostatnio znalazłem takie rewelacyjne cuś: http://pl.youtube.com/watch?v=pi23y7Etkws

A oto ORYGINAŁ w wykonaniu BOSKIEJ MARLENY: http://pl.youtube.com/watch?v=nGP3RWe122w (wybrałem ``smakowitszą`` interpretację).


PS.I niech mi ktoś jeszcze powie że Justyna nie ma talentu albo porówna ją do DIODY ELEKTRODY to... nie ręczę za siebie!!!


MACHO_3

nie lubie jej. jest pusta i tepa. zbłaźniła sie wiele razy w "Gwiazdy tancza na lodzie"- Dody tez nie lubie ale dobrze jej pojechala. glowe nosi wyzej niz chmury a pozatym nic nie ma jedynie zgrabne nogi

MACHO_3

porównywanie tej szansonistki z C.Dion to zdecydowana przesada !

p89

Szczerze nie wiem dlaczego niby. Ja tam zdecydowanie wolę piosenki Steczkowskiej niż Dion. No przynajmniej te dawniejsze, bo nie znam jej ostatniej twórczości. Twórczość Celine jest dla mnie zbyt przesłodzona, jakaś taka mdła, infantylna, podczas gdy Steczkowskiej - bardzo oryginalna.

A to jakim jest ona człowiekiem prywatnie to jakoś nie ma wpływu na mój odbiór i ocenę jej twórczości - i chyba tak właśnie powinno być.

Eleonora

i tak sobie myśl - twoje prawo. Dla mnie porównywanie Steczkowskiej z Dion to tak jak porównywać Dodę z Santor. Ta pierwsza też jest na swój sposób oryginalna. Jak mawiali starożytni : de gustibus no est disputandum i niech tak zostanie ......

p89

Niby czemu? Takie same możliwości głosowe, tylko barwa inna.Za bardzo kochacie zagraniczne gwiazdy, a nie widzicie co macie pod nosem.

MACHO_3

no i właśnie tę okazyjność filmową tu oceniamy, a nie urodę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones