Justyna Steczkowska

Justyna Maria Magdalena Steczkowska

5,2
503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Steczkowska

Teraz postawiła na swoje ciało,które przy każdej okazji eksponuje :D Szkoda,że się zmarnowała.Chyba na własne życzenie.A może od czasu Ciechowskiego,który był producentem jej pierwszych dwóch(najlepszych) płyt,nie ma ją kto poprowadzić?Debiutancki krążek "Dziewczyna szamana" jest jednym z najlepszych na naszym rynku.Druga niewiele jej ustępuje.Z każdą płytą próbowała coś nowego pokazać,odkryć.Uwało jej się to z powodzeniem.Liczne wyróżnienie,dużonakładowe sprzedaże płyt(platynowe,złote).Niestety wraz z ostatnią płytą,którą uważam za najgorszą dotychczas,poszłA W komercję.Na całej lini.Występuje w głupkowaty programach dla mass,np.'Dzień kangura'(nie jestem pewien czy taka jest poprawna nazwa) i 'taniec z gwiazdami'.Wizerunek,ktory przezentuje,czyli 'cudowna matka' i 'seksbomba' nie pasuje.Trzepoczo włosami,macha nogami i wszystkim rozdaje chleb.Przepraszam,ja tego nie kupuje.
Narzekam tak,bo kiedyś była zjawiskowa,a jej piosenki klimatyczne.
"Stu policjantów','Grawitacja','Słoneczko',"kici,kici maj','tatuuj mnie','boskie buenos','dziewczyna szamana','kosmiczna rewolucja','jeszcze nie,pajaku'...

jestem_piatym_elementem

Zgadzam się z Tobą w 100%
Dodam jeszcze tylko jej ostatnie "dokonanie" czyli pyskówkę z Dodą, po której (mimo, że wciąż uważam, iż głos Justyny jest niesamowity) straciłam całkowicie szacunek do jej osoby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones