Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Nie rozumiem skąd w necie tyle obrazków z jego udziałem i wgl ale według mnie to bardzo dobry aktor, gra w świetnych filmach, chociażby '' Next '' czy '' Zapowiedź '' może to mniej znane filmy ale bardzo polecam! Zwłaszcza ten drugi :) Jest też przystojny co zapewne zebrało dużo fanek :P
Uwielbiam filmy z jego udziałem i może niektóre są banalne ale mają to coś i warto poświęcić czas :)

margolcia24

Też nie rozumiem nagonki na jego temat. Jak dla mnie - po prostu uczepili się jego. Według mnie, jest dobrym aktorem. Co prawda, nie widziałam wszystkich filmów z jego udziałem - można nawet powiedzieć, że tylko kilka - ale uważam, że sobie poradził.

Ksiezniczka_Mordoru

Poczytałam w necie i te wszystkie nagonki to przez jego wyraz twarzy i miny jakie robi ale to i tak dziwne.

margolcia24

Według mnie to dobrze, jeśli aktor ma bogatą mimikę.

Ksiezniczka_Mordoru

No dobrze tylko po co z tego hit internetu robić ? Chociaż kto co lubi ;)

margolcia24

I ja się dołączam. Nie wiem skąd tyle hejtu w stronę Nicolasa. Może faktycznie ostatnio jego filmy są często przeciętne, ale jemu jako aktorowi nigdy nie mogę nic zarzucić.

robert2207

No właśnie, w necie piszą że to przez jego oryginalną mimikę ale żeby z tego hit robić? To chyba nie jest fajne dla takiego aktora. Mimo tych wszystkich zdjęć nadal jest moim ulubionym aktorem

margolcia24

Dołączam się ;-) Też nie rozumiem tej nagonki i ci od Złotych Malin też się na niego chyba uwzięli ;-)

Jessica_TB

To dziwne ale my nic nie zmienimy ... :)

margolcia24

Nie ma się co przejmować skoro fani wiedzą jaka jest prawda ;)

Jessica_TB

Właśnie! Dobrze powiedziane ;)

Ksiezniczka_Mordoru

tylko on właśnie nie ma tej bogatej mimiki...

ewitaaa13

Wpisz sobie go w google.. zobaczysz jak z jego mimiki hit robią

margolcia24

To jest po prostu aktor jednej miny! Nie ważne jak się wykrzywi, zawsze wygląda tak samo.

ewitaaa13

ty debilko

ewitaaa13

a co, ma sobie twarz odpruć?

kfleszer

To jest forum, na którym każdy pisze swoją opinię czy forum dla samych miłośników?

ewitaaa13

Czy ja ci bronię wyrażać opinię? Inna sprawa, że jest ona idiotyczna.

kfleszer

Uważam, że Nicholas Cage nie potrafi grać, bo według mnie zawsze ma jednakową minę. Co jest w tym idiotycznego? Czy może uważasz, że powinnam zagrać lepiej by móc się w tym temacie wypowiadać? Zresztą Twój komentarz 'a co, ma sobie twarz odpruć?' wniósł do dyskusji tyle samo wniosków co mój. O ile nie mniej... Więc kto tu mówi, że moja opinia jest idiotyczna ;p

ewitaaa13

Abstrahując już od tego, czy Cage jest czy nie jest dobrym aktorem (moim zdaniem ma swoje lepsze i gorsze momenty, ostatnio niestety raczej gorsze) napisałaś że nieważne jak się wykrzywi, zawsze wygląda tak samo. Skoro "się krzywi" to automatycznie nie ma tej samej miny, a wyglądać inaczej mógłby właśnie pozbywając się twarzy, poddać operacji plastycznej (np. facjatę Travolty mógłby sobie wstawić, niezły pomysł, nie?)

kfleszer

Mógłby! Dobry plan :D

ewitaaa13

Może też dlatego ktoś już wpadł na to...

Ksiezniczka_Mordoru

Tu chodzi raczej o jej brak. Tzw mina Spaniela który coś zbroił...

margolcia24

Rozmienił się na drobne i dlatego ta cała nagonka.

neo_angin

Może masz racje... wcześniej w lepszych filmach grał a teraz każdy to jakby gorszy

neo_angin

Nie rozmienił się na dobre, tylko ma kłopoty finansowe. Każdy może je mieć.

margolcia24

Ja i tak go kocham :)

monique1600

No ja też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones