Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Ile on ma tych długów, że przez prawie 20 lat gra w samych B-klasowych filmach?

pokemon227

Nie wiem ile ale na pewno nie przez 20 lat.. 5 lat to się zgodzę ale na pewno nie tyle co mówisz.

jane_88

Ostatnim dobrym filmem jaki nakręcił, pomijając Kick-Ass był Pan życia i śmierci z 2005r.

pokemon227

Ja tam mam inne zdanie na ten temat..no ale o gustach się nie dyskutuje ;)

użytkownik usunięty
pokemon227

Jak ostatnio sprawdzałem w kalendarzu, to między 2005 a 2015 było 10 lat różnicy.

pokemon227

Patrząc w ocenione filmy z tym aktorem zgadzam się.

pokemon227

a moim zdaniem ostatni dobry film z nim to Twierdza z 96r, pan życia i śmierci jeszcze ujdzie, potem juz same gnioty.

pokemon227

Jakiś czas temu w CKM był artykuł w którym było dokładnie podane na co i ile Cage wydał roztrwaniając swój majątek...
Wydaje się(w pierwszej chwili i z pozoru) NIEMOŻLIWE, żeby przepuścić, stracić tyle kasy!
A JEDNAK!
MOŻNA!
;)

przemofan

Taka mała ciekawostka;)
"W 2009 roku Nicolas Cage obwinił za tę sytuację swojego doradcę finansowego Samuela J. Levina, którego publicznie oskarżył o defraudację i niekorzystne rozporządzenie jego mieniem.
Levin nie pozostał mu dłużny – podczas procesu wyjawił, że Cage nie potrafił zarządzać swoimi finansami, a w samym tylko w 2007 roku kupił trzy rezydencje za ok. 33 miliony dolarów, 22 samochody (w tym 9 Rolls Royce’ów), 12 zestawów drogiej biżuterii oraz 47 dzieł sztuki i tzw. przedmiotów egzotycznego pochodzenia, w tym… czaszkę Tarbozaura, za którą zapłacił 276 tysięcy dolarów. "

pokemon227

Co za debil.

WielkiSzu

A kto bogatemu zabroni :P

Wigen19

A teraz ten bogaty jest zadłużony po uszy.

mativandamme

Nie może sprzedać samochodów, czaszki i rezydencji? Aaa... kupił powyżej wartości? To gdzie był ten doradca finansowy?
Albo to, że na siedzeniu Rolls Royce'a siedział Cage obniża wartość? Żaden bogaty fan nie kupi? A ja myślałem, że kartka z autografem byle aktora z M jak Miłość czy dzieciak z boysbandu ma większą wartość niż zwykła kartka...

pokemon227

A czy to sprawia, że jest gorszym aktorem? Można grać perfekcyjnie w słabym produkcjach i tragicznie w masowych hitach. Osobiście wolę to pierwsze.

SylviaBlack

*słabych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones