Paweł Deląg

6,5
8 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Deląg

Rozumiem , że panny się nim zachwycają , bo brzydki to on nie jest , ale jest na maxa słabym aktorem i powinien raczej biegać po wybiegu niż przed kamerą , ok , stara się ale jakoś go nie kupuję , niestety !!!

Jan_Baptysta

no cóż, zapewne ty czujesz się najwspanialszym z całej wsi, ale nikt tego nie potwierdza, więc głupoty chłoptasiu wypisujesz dla dowartościowania siebie. A poza tym, chyba masz za mało kasy na takie zakupy, więc wróć do swoich zabawek i nie zajmuj się czymś, na czym się znasz, jak kura na pieprzu

YAYA

po pierwsze dziewczynko to wylecz sie z analfabetyzmu i czytaj ze zrozumieniem , nie pojechałem po delągu tylko powiedziałem po prostu co o nim myślę w normalny kulturalny sposób , po prostu jest słaby i go nie kupuję podaj mi jakieś zabójcze role z jego udziałem no proszę , i nie zapomnij podać gówniaro w jaki to sposób chcę się dowartościować wypisując o nim krytykę ??? No proszę bo widzę , że ty się "ZNASZ" na wszystkim , a także na ludziach ...

Jan_Baptysta

moim zdaniem aktor z na 6.5 / 10 ;) ale za wyglad - boze... baaaardzo mnie kreci :P i daje maxa + 1 :P wiec srednia wychodzi 8 ;))

niestety, tak to juz jest w showbiznesie - do sukcesu nie wystarczy sam talent... a przynajmniej tak jest z wiekszosci przypadkow

ahcynk

a poza tym mysle ze kazdy ma inny gust i za to nie nalezy go mieszac z blotem (tak to sie mowi? :)) - nie musisz mowic o nim jak o jakims 'wiesniaku' - nie znasz go przeciez....
wiem po sobie, jak niektorzy mowia ze nie lubie Tokio Hotel, bo im zazdroszcze... :/ ja ich nie lubie, ale zawsze Ci, ktorzy ich ubostwiaja maja racje i najezdzaja na antyfanow TH :/

YAYA

A Tobie co, że tak się podnieciłaś tym postem? Spokojnie, to tylko czyjaś opinia, nie każdy uwielbia pana D. tak jak Ty. :)

Ja np. uważam, że koleś powinien zmienić zawód. Jest drewniany jak stołowa noga. A najgorszy jest jego sposób bycia - sprawia wrażenie jakby świata poza sobą nie widział... Uroda zaś to rzecz gustu. Mnie się tam nie podoba specjalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones