Paweł Deląg

6,5
8 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Deląg

Moim zdaniem najlepszymi polskimi aktorami są:
1.Bogusław Linda
2.Marek Kondrat
3.Janusz Gajos
4.Zbigniew Zapasiewicz
5.Gustaw Holubek
6.Tadeusz Fijewski
7.Cezary Pazura
8.Marian Dziędziel
9.Robert Gonera,Robert Więckiewicz
10.Jerzy Stuhr,Franciszek Pieczka
A najgorszymi:
1.Filip Bobek,Zbigniew Buczkowski
2.Paweł Deląg
3.Piotr Machalica
4.Michał Koterski
5.Bartosz Opania
6.Paweł Okraska
7.Tomasz Karolak
8.Tomasz Kot,Artur Barciś
9.Robert Moskwa
10.Piotr Pręgowski
Nie dałem tu np.Mroczków bo ludzi którzy grają TYLKO w tasiemcach nie uznaje za aktorów.
Nie jestem jakimś znawcą to tylko moje zdanie!
Dawajcie swoje propozycje!!!

kaka8pl

Do pierwszej grupy bym jeszcze dorzucił Fronczewskiego , Niemczyka , Łazuke . No i myślę że Grabowskiego .

bzykus100

Grabowski i niemczyk jak najbardziej powinni byc wysoko w rankingu...co do najgorszych, tak to jest w życiu okolofilmowym, że na planie nie kazdy może, czy wrecz musi byc gwiazdą...sa role skrojone wręcz pod murowany sukces np. Franz Maurer. Linda miał w latach 90tych duzo szcześcia. Raz, że dobry z niego aktor, dwa powstawaly filmy, gdzie mógł się wykazać. A taki Żmijewski? W zasadzie zagral raz zyciowa rolę Wolfa w Psy2. Reszta już tak nie powalala (albo 2gi plan, albo kiepski film jak np. Gniew") .
Co do Deląga...Biedrona w Młodych Wilkach i tyle...za to mu dziękuję, za resztę tez dziękuję, ale w innym mniej pozytywnym kontekscie:)

aliveinchains

Deląg miał fajną rolę w "chłopaki nie płaczą " . Masz dużo racji obecnie nie ma dobrych polskich filmów gdzie aktor mógł by się wykazać , Linda i Pazura akurat trafili w dobry okres . Bo tak prawdę mówiąc to żeby się nimi zachwycać to też nie . Zobacz na Linde od lat 90 nie grał w żadnym dobrym filmie nie wykreował żadnej dobrej roli , bo po prostu takiego filmu nie było co by mu dał takie możliwości. A obecnie mamy epokę karolaków , adamczyków itp . Jak widzę , że oni grają w film na który chcę iść to sobie odpuszczam :)

kaka8pl

przestań sie bawić w wyrocznię,idz lepiej trzepać banany.

kaka8pl

" nie dałem tu np : Mroczków bo ludzi którzy grają tylko w tasiemcach nie uznaje za aktorów " . To co w takim razie na liscie robi Koterski ? Rola w " dniu świra " zawarzyła o tym że go tak nobilitowałeś ?

kaka8pl

Opania , Machalica to dla Ciebie najgorsi aktorzy ? Widać że teatry omijasz szerokim łukiem . A Bobek to Mistrz dubbingu a to dopiero jest sztuka

maciekb80

Ten ranking napisałem tak dawno, że już go prawie nie pamiętam. Dzisiaj pewnie z kilkoma wyborami bym się nie zgodził. Do pierwszej listy pewno dodałbym kilku aktorów, a z drugiej pewnie bym kogoś usunął (choć w większości za tymi aktorami nie przepadam). Machalice sam nie wiem czemu tam dałem, w takich tytułach jak "Sauna" czy "Zabij mnie glino" był bardzo dobry. Natomiast nieodkryty wtedy był Kot, a ostatnio chyba poprawił formę. Natomiast dziwię się, czemu tam Adamczyka nie umieściłem :)

kaka8pl

a czemu umiesciłeś Barcisia ? W " Miodowych ... " był the best choć w " Ranczu " irytujący

maciekb80

Nomen omen dziś przeskakując po kanałach zobaczyłem nasz narodowy serial, w którym główne role grają pewni braci i tam też był łysy z wąsikiem Barciś...

kaka8pl

co ma do tego łysina ? że tak ją podkreślasz

maciekb80

Nic, tylko, że taki aktor zagrał w tym szambie...

kaka8pl

jeśli " Ranczo " to szambo to jak nazwiesz " Klan " . A to że aktorzy grają w szmirach albo w tanich reklamach jak najbardziej rozumiem . Gdybyś w teatrze grając zarabiał 1.600 zł miesiecznie jak np : Kulesza to byś grał w czym popadnie . Kondrada reklama banku tak ustawiła że teraz nie musi nic robić poza spełnianiem swoich pasji . Cezary Żak zrezygnował z etatu w teatrze na poczet " Rancza " bo za odcinek zarobi tyle co za rok grania w teatrze . Więcej argumentów nie potrzeba

maciekb80

miałem na myśli "M jak milosc"

kaka8pl

Tam też dobrze płacą .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones