PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796061}
7,9 13 905
ocen
7,9 10 1 13905
7,7 6
ocen krytyków
Cobra Kai
powrót do forum serialu Cobra Kai

Niezauważony w Polsce

ocenił(a) serial na 9

Trzy miesiące po premierze a tak wyśmienity serial ma w Polsce mniej niż 500 wystawionych ocen. Dlaczego? Czy jesteśmy zacofani czy o co chodzi?

ocenił(a) serial na 6
gogal1204

Pewnie dlatego, że YouTube Red nie jest dostępny w Polsce.

Chociaż w sumie jest na Polskim YouTube. Dziwne.
https://www.youtube.com/watch?v=_rB36UGoP4Y

_Garret_Reza_

I serial dość niszowy moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 8
gogal1204

Nawet na imdb ma tylko 24 tysiące głosów. Serial był przez chwilę popularny na youtube, ale generalnie przeszedł bez echa w porównaniu do popularności seriali HBO, Netflix czy AMC jak Breaking Bad i TWD.
Ale drugi sezon został zamówiony więc będzie kontynuacja.

ocenił(a) serial na 9
returner

Jestem bardzo zdziwiony takim obrotem spraw. Tak mało jest fanów Karate Kid? Przecież serial trzyma poziom.

ocenił(a) serial na 8
gogal1204

Film jest z 1984 więc sprzed 34 lat więc w Stanach fani 15-25 letni, którzy widzieli film w 1984 teraz mają
49-59 lat. U nas powiedzmy ten film stał się rozpoznawalny najbardziej w latach 1989-1994 złotej erze VHS po upadu komuny. Nie zapominaj też, że kino kopane to niszowy gatunek. Typowe kino akcji zawsze było bardziej popularne. W szczycie popularności swojej Van Damme, S.Seagal nie byli tak rozpoznawalni jak
S.Stallone czy A.Schwarzenegger. Nie mówiąc o reszcie aktorów z segmentu kina kopanego.
Mało kto pamięta głównych aktorów Karate Kid 1984. Co jedynie może postać Miyagi.

ocenił(a) serial na 10
gogal1204

trenuje karate kyokushin juz 4 rok przy tym boks tajski już pół roku, uwazam ze karate jest o wiele lepsze od boksu tajskiego jak chodzi o techniki , czasami niektórzy trenerzy prowadzą treningi karate głównie na tarczach i szacunek do tych trenerów karate

gogal1204

moze dlatego ze nie ma nawet polskich napisow?

ocenił(a) serial na 9
taziczek

Otóż to. Chciałbym polecić serial znajomym (miesiąc youtube premium za free) ale ci, u których nawala angielski, nie dadzą rady.

ocenił(a) serial na 9
gogal1204

Dzisiaj odkryłem ten serial na Netflixie. Naprawdę świetny.

gogal1204

Właśnie wskoczył na NETFLIX, więc jest szansa, że to się zmieni.

gogal1204

Co byśmy zrobili bez Netflix. 2 lata po premierze a ja się o tym serialu dowiedziałem dzisiaj.

gogal1204

Zacofany to pewnieTy jesteś. Ha ha. Niektórzy nie oglądają chłamu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones