Gry rodzinne (2022)
Gry rodzinne: Sezon 1 Gry rodzinne sezon 1, odcinek 8
odcinek Gry rodzinne (2022)

odcinek 8

44m
6,6 169
ocen
6,6 10 1 169
Gry rodzinne
powrót do forum s1e8

Ale zakończenie :-(

ocenił(a) serial na 7

Serial bardzo mi się podobał, trochę się pośmiałam, trochę powkurzałam na te wszystkie intrygi i niedopowiedzenia. Dziwię się tylko że tak dziwnie zakończyli sezon, myślałam że to jest serial taki jedno sezonowy bo co jeszcze można wymyśleć w kolejnym, jak wszystko już zostało wyjaśnione.

ocenił(a) serial na 6
SailorUsagi

Dokładnie, polubiłem ten serial chociaż polskich produkcji raczej nie lubię. Matka Kaśki to bardzo zabawna postać. Zakończenie mnie wkurzyło i rozczarowało.

klajstus

Zabawna? Histeryczka jakas. Zdrowo rypnięta. W zasadzie, w tej rodzinie chyba tylko Alicja była w miarę normalna.

ocenił(a) serial na 6
hornet

No alkoholiczka normalna :)

ocenił(a) serial na 7
SailorUsagi

Dla mnie zostało kilka niedopowiedzeń - trochę mało rozwinęli wątek Alicji na przykład. Ale jakby mieli robić drugi sezon to fajnie jakby przenieśli akcję na przykład rok później (moze znow poczatek w kościele z okazcji chrztu) i wracaliby za pomocą retrospekcji do tego wypadku, czy Jaworowiczowie zapłacili za to co zrobili, czy rodzice Kasi i Alicji się pogodzili, czy problem alkoholu Alicji się rozwinął. No ogólnie jest pole do popisu tylko znów trzeba by było wymyśleć jakąś intrygę prowadząca przez cały sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones