PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837391}

Halo

7,3 6 555
ocen
7,3 10 1 6555
Halo
powrót do forum serialu Halo

I to ma być dobry serial? Może jeszcze Call of Duty zróbcie w formie serialu. Serie gier z potencjałem na serial to Tomb Rider i Assasins Creed.

ocenił(a) serial na 7
Igi1997

Akurat, w przeciwieństwie do Call of Duty, Halo miało konkretną fabułę, więc jest potencjał. Ale zgadzam się co do Assassin’s Creed.

Igi1997

A po Call of Duty : Medal of Honour no i World of Tanks

ocenił(a) serial na 9
Igi1997

Jako fan będę bronił Halo. Nie jest zwykłą strzelanką. Ma bardzo rozwiniętą fabułę. Kto nie grał ten nie wie. A przymiarki do filmu w uniwersum Halo są chyba od 15 lat

maciej86opp

Mam nadzieję że nie czujesz się urażony? Nie było moim zamiarem obrażanie fanów tej serii.

ocenił(a) serial na 9
Igi1997

Nie czuję się urażony :) każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Ale jako fan Halo i w ogóle fan s.f. będę bronił :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Igi1997

No weź! Serial jeszcze nie wyszedł a już się czepiasz?
Poza tym jakby się uprzeć to z każdej gry da się zrobić dobry serial wystarczy dobrze rozwinięte uniwersum i to już tylko od reżysera zależy czy to wyjdzie .
Sporo było całkiem dobrych seriali oraz filmów na podstawie gier- Arcane (lol), aktualny uncharted czy nawet nieco starszy Tron

ocenił(a) serial na 8
Igi1997

widac ze nigdy nie grales (albo grales malo) wiec pleciesz jakies androny, co zreszta wytkneli Ci juz inni uzytkownicy forum

miko1980

Chyba ziomek zagrał w darmowy multiplayer halo infinity i pomyślał że ta cała seria to tylko strzelanki online jak CS. Jak 10 kampanii i ponad 30 książek to nie jest wystarczająco materiału na serial to ja nie wiem.

Igi1997

Kompania braci to akurat taka serialowa wersja Call of duty

Igi1997

Call of Duty też miewa dobre fabuły, w pierwszej trylogii Modern Warfare spoko to wyglądało i ogólnie na pewno można przerobić to na udane kino akcji, tylko po co ryzykować, jak i bez filmu gry zarabiają obłędny hajs, a film to tylko inwestycja, która może się nie zwrócić i jeszcze nasyci rynek lub zniechęci potencjalnych odbiorców gier.

Tak samo z Tomb Raiderem było, też tam fabuła drugorzędna, ale jak znaleźli dobrą odtwórczynię głównej roli, no to całkiem spoko film wyszedł.

Finalnie się zgodzę, że Assassin's Creed no to jest wybitny pomysł na serię kozackich filmów, tylko jak widać nawet najlepszy materiał źródłowy można spartolić. A finalnie wszystko zależy od wykonania i sposobu adaptacji.

ocenił(a) serial na 9
Igi1997

Ale bzdury chlop napisal, akurat Halo to jest kawał dobrej fabuly jeśli chodzi o gry. Chętnie bym zobaczył jeszcze serial z Crysisa albo Metro 2033 to są także fajne uniwersum.

ocenił(a) serial na 9
Igi1997

To nie ma być dobry serial, to jest świetny serial. Takiego The Expanse bije na głowę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones