Halo (2022)
Halo: Sezon 2 Halo Sezon 2, Odcinek 3
Odcinek Halo (2022)

Visegrád

Visegrad 53m
6,7 286
ocen
6,7 10 1 286
Halo
powrót do forum s2e3

Jakaś mała azjatycka typiara grająca zwykłą niańkę rozwala wszystkich i robi masakrę w najmniej spodziewanych momentach, jak Arya w GOT wyskakuje z tyłka i powala czarne charaktery. Oczywiście nie ma broni, wystarczą jej pięści na rosłych chłopów i od czasu do czasu coś na kształt pinezki.

Główny bohater który ma tam mieć czarną robotę od początku II sezonu nic w zasadzie nie walczy tylko bawi się w Sherlocka Holmesa, czyli mieszanie wątków postaci i ich ról ze sobą.

Gejostwo obowiązkowe już w każdym serialu.

Przestaję to oglądać.

kurpsie

Ta "podmiana" to specjalny zabieg. Bardzo wredny. Jest to swoiste oszustwo. Polega na tym, że lubianego bohatera męskiego zastępują nowym "lepszym" bohaterem żeńskim. Żeby było bardziej współcześnie. Oczywiście bohater żeński wszystko umie, wie i robi najlepiej. I w ogóle jest fajniejszy. Tymczasem pierwotny męski staje się jedynie tłem. Tak było z Mad Maxem, Mandalorianinem, ze wszystkimi bohaterami Marvela, Indianą Jones a także Gwiezdnymi Wojnami. Jeśli w Halo również idą tym torem to szkoda oglądać. Lepiej już nie będzie a serial jest na straty.

ocenił(a) serial na 8
Logan_123

To prawda, ta papka wciskana jest w każdy film/serial.

Bądź co bądź, drugi sezon jest zwyczajnie słaby. Coś tam się ruszyło w czwartym odcinku, żeby za chwilę wszystko jebło w kolejnym. Zapewne zmęczę sezon i na tym zakończę oglądanie, chyba, że za chwilę będę zmuszony uderzyć się w pierś… ale wątpię.

użytkownik usunięty
Logan_123

I z Netflixowym Wiedźminem też

Logan_123

To zjawisko podmieniania głównego bohatera męskiego na "silniejszą" postać kobiecą ma chyba nawet jakaś nazwę, ale na tę chwilę uleciało mi ono z głowy.

shinobi82

To się nazywa Bait and Switch przynęta i podmiana.

ocenił(a) serial na 7
kurpsie

Tak żałosnego starczego pi*rdzielenia nie czytałem od dawna, dobrze ci tak ...

Ageha

Pewnie, że mi dobrze. Po co oglądać gówno. Jak masz ochotę to się w nim taplaj.

ocenił(a) serial na 7
kurpsie

Przyjemnie się słucha jak jojczysz, to pokazuje jakim bydlęciem jesteś

Ageha

Ależ ja nie jojczę, ja się cieszę , że tego nie oglądam. Co do nazywania mnie bydlęciem to czy mam rozumieć, że w twarz to samo mówisz ludziom, czy tylko zza monitora jesteś odważna ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ageha

Może napiszę prościej. Jesteś niepełnosprawna czy obsrana ze strachu ?

kurpsie

Mam wrażenie że sezon 2 został stworzony na siłę przecież tu widać że nawet odpowiedniego budżetu nie mieli na stworzenie sezonu na miarę pierwszego a i przy tak słabym budżecie i scenariusz został zapewne mega okrojony. Szkoda myślałem że zobaczę w akcji innych Spartan itp to co widzę w drugim sezonie nie no nie będę się katować wywalam ten serial do kosza, dotrwałem do 4 odcinka 2go sezonu i dalej pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones