PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35948}
4,0 1 023
oceny
4,0 10 1 1023
Klasa na obcasach
powrót do forum serialu Klasa na obcasach

Klasa na wakacjach

ocenił(a) serial na 3

Zanim powstał serial był jego hmmm pilot(?), kiedy to ta klasa jest nad morzem na wycieczce albo wakacjach. O ile dobrze pamiętam tam się obraz nie trząsł jak galareta z karpia. Ogólnie wypadł lepiej niż reszta serialu, miał spójną fabułę i aktorstwo stało na ciut wyższym poziomie. I tu pytanie: czy ktoś wie jak to się nazywało i gdzie to można znaleźć?

korozjantka

witam korozjantko,
masz na myśli fabułę pt. "Oko Ra" z 1998 roku, w której nasi bohaterowie są na obozie integracyjnym nad morzem. To chyba rzeczywiście było coś w rodzaju pilota, choć występują tam też postacie, których w wyprodukowanym pozniej serialu już nie spotkamy.

_Jagienka_

o to to to. pamietam ten odcinek, a nie moglem skojarzyc serialu, choc kojarzylem te carna aktorke, a nic wiecej w tych okolicach na filmwebie nie bylo. w tym odcinku jeden z biohaterow wyszydzany byl, ze sklada papiery na astronomie, bo tam nie ma egzaminow czy cos...pamietam zapadlo mi w pamiec..i ponawiam pytanie: mozna gdzies to znalezc?

ocenił(a) serial na 6
al-ghul

@_Jagienka_ ; al-ghul : Wiecie gdzie mogę to obejrzeć? Cały serial jest dostępny online, ale tego pilota nigdzie, ale to nigdzie, nie mogę znaleźć.

ocenił(a) serial na 6
korozjantka

Wiecie gdzie mogę to obejrzeć? Cały serial jest dostępny online, ale tego pilota nigdzie, ale to nigdzie, nie mogę znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones