Narcos: Meksyk
powrót do forum 3 sezonu

Kto to tłumaczył?

ocenił(a) serial na 10

Czemu dialogi prowadzone po hiszpańsku nie zostały przetłumaczone? Netflix pierwszy raz zrobił babola? W poprzednich sezonach były chociaż napisy podczas rozmów w tym języku... 60% serialu jest przez to jest niezrozumiałe. WIELKA SZKODA.

seba1978

Musiałeś mieć jakiś błąd na Netflix. U mnie było normalnie - napisy.

ocenił(a) serial na 10
kojoneczka

Dziękuję za info. Oglądam 5 odcinek i jest niestety to samo... :-( Lektor tylko tłumaczy angielskie dialogi.

ocenił(a) serial na 10
kojoneczka

Dziękuję za info. Ale właśnie jestem po 5 odcinku i jest tak jak napisałem... Nadal lektor jest tylko w dialogach po angielsku.

ocenił(a) serial na 8
seba1978

coś masz panie nie halo bo wszystko normalnie jest tłumaczone tak jak zawsze, może trzeba włączyć te napisy czy coś heh...

ocenił(a) serial na 8
seba1978

to samo było z serialem El Chapo

seba1978

przecież jest wybór - napisy albo lektor, ocb więc?

ocenił(a) serial na 7
seba1978

Oglądałem przed chwilą cały sezon z lektorem i w scenach, gdzie rozmawiają po hiszpańsku miałem normalnie polskie napisy, więc jeśli wcześniej tak nie było, to już to ogarnęli jakby co.

ocenił(a) serial na 8
RaboPL

Było już tak od dawna. Tam gdzie hiszpański są napisy polskie. Tylko sceny angielskie są z lektorem. Kwestia wyboru odpowiedniego trybu tj lektor / napisy itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones