PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103911}
6,4 47 531
ocen
6,4 10 1 47531
6,5 6
ocen krytyków
Rodzina zastępcza
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza

Lesio był bajerancki ;D Za rzadko dawali mu pograć, ale ta postać była mega zabawna, w dodatku miał fajny głos. A te jego "pomysły" z polityką czy graniem w serialu Jędruli, to już w ogóle majstersztyk :D

Hitek

Świetnie odegrana rola, ale podzielam uczucia Alutki i Jędruli co do niego. :)

ellia2

Hahaha Jacek raz powiedział "Jedni umierają na dżumę, drudzy na cholerę a ja na Lesia. Po takim obiedzie z Lesiem powinienem na miesiąc pod kroplówkę iść" :D

Hitek

Jacek w pierwszej części serialu był tak neurasteniczny, że przy nim też można było się co najmniej rozchorować. Dopiero później wykreowano go na mądrego i wspaniałego ojca, męża, sąsiada itp.

ellia2

Coś Ty, Jacek na początku był zabawny, cięty i ironiczny :D

Hitek

Nie znam wszystkich odcinków, ale w moim odczuciu Anka i Jacek byli zupełnie innymi ludźmi na początku, potem dorobiono im klasę. Anka przestała palić papierosy, odzywać się pospolicie, a Jacek stał się niemal ideałem. I te późniejsze odcinki, gdzieś tak od 190 są dla mnie "the best".
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Hitek

Zgadzam w 100%. Lesio to był jeden z moich ulubionych bohaterów i szkoda że tak rzadko się pojawiał. Taki typowy czerstwy i rumiany chłopek roztropek. W dodatku dobrze zagrany. Ciekawie na niego reagowali inni bohaterowie gdy się pojawiał. Alutka wpadała w rozpacz i panikę, a Jędrula miał strach w oczach. Chyba wszyscy z wyjątkiem Jadzi, mieli ciężką alergię na Lesia. Te jego pomysły oraz ich bezpardonowość osłabiały :)

ocenił(a) serial na 10
mariokrk

no chłopek-roztropek to chyba nie, bo on w sumie nic nie umiał. ale racja super postać, bardzo wesoła i mogło być z nim kilka odcinków więcej. a swoją drogą aktor grający lesia zagrał mikołaja w jednym z odcinków świątecznych

ocenił(a) serial na 7
szurszacz

Pisząc "chłopek roztropek" miałem na myśli że był przemądrzały w swoich wiejskich teoriach. Faktycznie na niczym się nie znał, ale był przekonany o wyższości swoich racji i poglądów. Jak się na coś uparł to ciężko go było z tego wyleczyć. W dodatku Jadzia słucha go bezkrytycznie.
Co do Mikołaja to masz racje. Wtedy chyba pierwszy raz się pojawił w serialu. Grał tego Mikołaja co go Posterunkowy przyprowadził na wigilie w kajdankach.

ocenił(a) serial na 10
mariokrk

najlepszy był odcinek Lans?? jadzia opowiadała o wszystkich jego "wyczynach" najpierw założył staw dla ryb, a jak przyszła susza i woda zeszła to wsadził tam kurczaki. przyszła ulewa i ptaki zalało

ocenił(a) serial na 7
szurszacz

Wiesz może Ty, albo ktoś inny, w ilu odcinkach i których konkretnie, wystąpił Lesio ?? Dużo tego nie było, ale zawsze jak się pojawiał to było zamieszanie.

ocenił(a) serial na 10
mariokrk

UWOLNIĆ MIKOŁAJA (bożonarodzeniowy odcinek specjalny, nienumerowany, Lesio wystąpił jako Mikołaj), POLITYCZNE SPRAWY (128), PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA (185), POTOP (202), LANS (207), MĘSKIE NAMIĘTNOŚCI (248), WALEC HISTORII (255), DAMSKI BOKS (309), URODZAJ NA BLIŹNIAKI (313).
zapraszam na serialrodzinazastępcza tnb tam jest dużo o rodzinie

Hitek

A mnie wnerwiało jak były z nim odcinki durna postać był gorszy od posterunkowego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones