PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 547
ocen
7,3 10 1 76547
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Co za propaganda teraz nastała w polskiej kinematografii? To jest propaganda, to kolejny polski serial z kolei który przedstawia ten sam schemat. Młodzi pseudo męscy reżyserzy którzy ślinią się na widok nagich kolesi, wrzucają wszędzie gdzie się da nagie penisy i homo wątki. Ludzie, to jest dramat. Dzisiaj film albo serial od polskiego reżysera faceta to jest gwarancja homo contentu. tragedią jest gdy kobiece reżyserki pokazują w swoich filmach nagie kobiety, bez feminizmów a faceci reżyserzy karmią widza nie nagimi kobietami a nagimi kolesiami. To jest ewolucja? Ten serial to przehajpowana porażka.

Meldondg_Lord

Niestety. Większość facetów dzisiaj to albo geje albo rycerze na białych koniach. I to widać. Polskie kino w ogóle strasznie się zhomogenizowalo. Zobaczyć dzisiaj całkiem naga kobietę w polskim filmie albo serialu to jak wygrać w totolotka. Producenci myślą że ludzie chcą oglądać nagich kolesi ale przeważnie po premierze danego serialu czy filmu przekonują się że się mylili.

ocenił(a) serial na 7
desperados02345

Pisząc o rycerzach na białych koniach masz również na myśli powracającego Tuska?

ocenił(a) serial na 1
desperados02345

Dokładnie. Faceci naprawdę myślą że kobietę zachwyca to co im dynda między nogami i usilnie próbują udowadniać ten pogląd. A że recenzenci tez wymagają uprzedmiotowienia mężczyzn to dostajemy kogiel mogiel od reżyserów, którzy chcą zrobić dziennikarzom dobrze.

ocenił(a) serial na 6
Meldondg_Lord

A gdzie te penisy tu były? Masz rację co do trendów ale...ten serial akurat jest gorzej przeze mnie oceniany nie dlatego.
Wątek homo... Były spoiler...to nie piszę.

ocenił(a) serial na 1
k3421

W pierwszym i drugim odcinku. Masz chyba coś z oczami skoro nie widziałeś.

k3421

W pierwszym odcinku już na wstępie był nagi robak pokazany. To był symbol lewicowego triumfu. To tylko pokazuje jaką lewicową propaganda ten serial i ta platforma jest.

ocenił(a) serial na 6
desperados02345

Naprawdę sądzicie że tam genitalia były dla przyciągnięcia homo? Czy dla poprawności LGBT? Nie no...mogę zrozumieć że wątek homo był zastosowany dla poprawności netflixowej...ale błagam...nie przesadzajmy.

k3421

Zgodziłbym się gdyby to zdarzyło się raz, ale to się zdarza ciągle i zawsze wygląda tak samo. Faceci są całkiem nadzy, kobiety jedynie w części nagie albo wcale. To propaganda. Seriale Netflixa są tworzone dla gejów i skrajnych feministek/feministow.

ocenił(a) serial na 6
desperados02345

Raczej jest wymóg by przemycać takie rzeczy. Ale cóż...chce się być na Netflixie to trzeba ;) Ale powtarzam...mnie nic tam nie zraziło. Dopiero pewien mało potrzebny wątek ;) terror LGBT występuje. Nie mniej...jak dla filmu sporo wątków było niepotrzebnych ale nie było to w złym guście...po prostu...niepotrzebne, też niewiele tej klasycznej polskiej rodziny...wojska, kleru tak niewiele...a wtedy JPII. nie wspominając o disco polo, zakupach na zeszyt, chyba już skarpetkach na bazarach...etc. no i o tej solidarności w czasie powodzi. No ale bez spoilerów

k3421

Co to znaczy chce się być na netflixie to trzeba? Trzeba być biernym na to że Netflix próbuje wmówić ludziom iż męskie klejnoty są ok, ale kobieca nagość jest zła? Kim ty jesteś człowieku?

ocenił(a) serial na 6
desperados02345

Jeszcze raz ci powtarzam...mnie to rzekome pokazywanie penisów jakoś obeszło. Nie odnoszę się do tego że ciała kobiet na ekranie zastępują ciała mężczyzn XD. Nie było nic nachalnego...powtarzam. Nie mniej...być może zastosowano specjalnie taki zabieg podprogowy.

k3421

Kończę dyskusję. Żyj tymi swoimi penisami, produkcie lewicowej propagandy., która boi się kobiecego ciała.

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Odpalcie sobie jakiś pierwszy lepszy film z przełomu lat 80-90 gdzie facet to same mięśnie, który jednym karabinem zabija całe armie, a kobieta jest po to aby świecić piersiami i oczekiwać na pomoc wyżej wspomnianego mięśniaka. Na deser też dostaniecie czarnoskórego, który zginie pierwszy…

ocenił(a) serial na 1
pjk23

Więc dzisiaj promujemy facetów weganów którzy zachwycają się penisami kolegów i wymiotują gdy widzą cycki tak?

ocenił(a) serial na 8
MartaLubomirska

I jaki sens jest zakładać konto aby ocenić serial na 1? Nie szkoda ci czasu na takie dziecinady?

ocenił(a) serial na 1
pjk23

Po to jest taka opcja, zarejestruj. Skoro serial mi się nie podoba daję 1. Skrajna ocena, wiem, może serial nie zasługuje na 1, ale tak samo nie zasługuje na 10, które dałeś ty.

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

Żaden ze mnie krytyk filmowy ani znawca kina, jeno widz, któremu coś się podoba albo nie, ale czy naprawdę jedyną rzeczą, do której co niektórzy się przyczepiają, jest to, że Jass jest lesbijką? Przecież to było wiadome od początku (sposób w jaki patrzyła na jedną z prostytutek). Nikt nie czepia się gry aktorskiej, fabuły czy scenografii? Może dlatego, że tutaj nie ma się do czego przyczepić i na siłę trzeba znaleźć jakiś minus. Wszyscy znają politykę Netfliks względem wszelkich mniejszości (co owszem bywa czasem irytujące), więc nie rozumiem skąd to narzekanie. Świetny serial, na pewno lepszy niż pierwsza część

Azra79

a co jest nie tak z polityką Netfliksa?Jesteśmy homogenicznym społeczeństwem, z problemem mniejszości seksualnych - a mimo to jako target dla Netfliksa od początku przekraczamy założenia. Netfliks nie robi tego dla idei, choć takim hasłem bywa, że się wspiera. To jest ekonomicznie wyliczone. Zresztą odrzućmy preferencje seksualne, a popatrzmy na kolor skóry - będą czarne elfy i czarni rycerze itd. bo istnieje ogromny target czarnoskórych odbiorców, którzy chcą się utożsamiać z bohaterami i to nie koniecznie pokroju Kalego.

ocenił(a) serial na 9
nydd

Chodziło mi o to, że jeśli ktoś ma zamiar oglądać jakiś serial wyprodukowany przez Netflix, musi liczyć się z tym, że na pewno będzie tam gej albo lesbijka albo Afroamerykanin, itd. Wszyscy o tym wiedzą, a i tak co niektórzy za każdym razem to wytykają. Nie ważne czy film albo serial jest dobry. Najważniejsze dla niektórych jest to, że główna bohaterka jest lesbijką albo, że pokazują za dużo penisów

Azra79

wiem, akurat rykoszetem Ci sie dostało, przepraszam;)

ocenił(a) serial na 9
nydd

Spoko

Meldondg_Lord

Jeżeli to nie kolejny odcinek filmwebowego kabaretonu to cóż fobie się leczy. Nie jest to bowiem serial erotyczny by skupiać się tylko na tej warstwie. Wątek homo jest ale nie jest dominujący. Niestety dla ludzi z fobią to już pampers jest pełen i od razu 1, szkoda tylko, że takie typy zaśmiecają swoimi fobiami forum gdzie powinno się dyskutować o stronie technicznej serialu, aktorstwie ale nie będzie 1 za wątek homo, który jest tak naprawdę poboczny.

ocenił(a) serial na 6
JohnTheBrave

No dokładnie. Nawet uczciwie wspomniałem że widzę przekaz podprogowy ale za cholerę nie widziałem tych penisów…a jeszcze zostałem posądzony że rzygam na widok piersi. Nie powinienem odpisywać trollom, trochę nie pomyślałem.

k3421

Skoro nie widziałeś nagich penisów i LGBT to znaczy że masz problemy z kulkami w oczodołach. Polecam wizytę u okulisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones