PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 241
ocen
7,3 10 1 76241
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Cytując Wanycza co z tą Justyną? Dlaczego się zabiła? Przez akcję ze szczotką w kiblu? No i czy jednak puściła się z Grochowiakiem czy nie? Krew na szczotce wskazywałaby na to że nadal jest dziewica ale jednak dolary miała więc ,,coś" z nim robić musiała. Jak myślicie?

ocenił(a) serial na 3
marekwyszosiat

Puscic to sie mozesz poreczy. To bylo dziecko, potencjalnie wykorzystane. Prosze o nieuzywanie takiego jezyka w stosunku do sfery seksualnej dzieci.

ocenił(a) serial na 8
Psiakostka

Proszę wyjąć sobie kijek z tyłka

ocenił(a) serial na 3
marekwyszosiat

Smieszy cie pedofilia i molestowanie seksualne? Naprawde nazwyasz to kijem w dupie? Nie wiem skad tacy ludzie sie biora.

ocenił(a) serial na 8
Psiakostka

Śmieszy mnie to sformułowanie " Puscic to sie mozesz poreczy. To bylo dziecko, potencjalnie wykorzystane." Otóż zapewne nie zarejestrowałaś tego i w twojej niezbyt zdrowej główce nie wskoczył ten trybik że Justyna to postać fikcyjna. Jeśli bohater komedii przewróci się na skórce od banana i złamie sobie rękę a jak się z tego zaśmieję będziesz próbowała mi wmówić że śmieje się z prawdziwych przypadków złamania kończyn? Zejdź na ziemię bo lecisz coraz wyżej ewentualnie skontaktuj się z psychiatrą a nie pisz mi swoich wymiocin ok?

ocenił(a) serial na 3
marekwyszosiat

Jestem facetem, chlopcze. Minimum empatii i szacunku do kobiet jeszcze nikogo nie zabilo. Ale rozumiem, ze do tego sie dorasta.

ocenił(a) serial na 8
Psiakostka

Skąd miałem wiedzieć? Domyśleć się po nicku? xD Im dłużej próbuje z tobą rozmawiać tym silniejsze mam wrażenie że jesteś albo idiotą albo zwykłym trollem. W obu przypadkach mówię stanowcze ŻEGNAM

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

nie zabiła się tylko ją zabili, bo pewnie widziała z chłopakiem w lesie coś czego nie powinna... Scena ze szczotką była beznadziejna, takie rzeczy robi się w kryminale, a nie w szkole, reżysera poniosło.... Było wyraźnie powiedziane, że Grochowiak dawał dziewczynom kasę za oglądanie ich, niekoniecznie za sex...

SathyaSaiBaba

Sami popełnili samobójstwo. Helena powiedziała "przez niego dziewczynka się zabiła".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones