PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809824}

She-Ra i księżniczki mocy

She-Ra and the Princesses of Power
8,1 2 546
ocen
8,1 10 1 2546
She Ra i księżniczki mocy
powrót do forum serialu She-Ra i księżniczki mocy

Animację tą poznałam zupełnie przez przypadek i - WOW. Dawno obejrzenie jakiegokolwiek serialu mnie tak nie uszczęśliwiło.

Każdy z bohaterów ma własną historię, przebywa pewną drogę i nikt nie jest tylko "wypełniaczem ekranu".

W tej serii jest mnóstwo świetnych przekazów, nauk, morałów, głównie tych dotyczących przyjaźni i miłości. Tak, tak, wiem, brzmi jak zwykła bajeczka o tym, że dobro zawsze zwycięża, ale nie. W "she-rze" jest coś wyjątkowego. Coś, co odróżnia ją od reszty przesłodzonych i różowych kreskówek i przybija cię do fotela.

Bowiem akcja w tej historii jest taka, że ludzki mózg nie jest nawet w stanie przyswoić tylu pozytywnych emocji, które od niej biją. Po bardzo szybkim obejrzeniu serialu nie możesz się pozbierać przez kilka następnych dni.

A zakończenie... Coś niesamowitego. Nie spoilerując powiem, że nie jest to typowy happy ending, jaki widzimy w wielu produkcjach dla dzieci. Powtórzę się - ma w sobie to c o ś.

Jeśli to przeczytałxś a jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy chcesz to obejrzeć - go ahead. Nigdy tego nie pożałujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones