Smoczy Książę
powrót do forum 4 sezonu

4 sezon

ocenił(a) serial na 8

Niby to samo, te same postacie, ale jednak czegośbrakuje tutaj z poprzednich sezonów... Cały sezon trochę o niczym, mam wrażenie że można było skrócić to do paru odcinków

ocenił(a) serial na 7
sleety

Nie to samo. Poziom serialu zaskakująco spadł. Zachowanie postaci nielogiczne, potrafi się zmienić dosłownie co 5 minut. Cofnięcie wątku Calluma i Rayli, żeby wrzucić na siłę jakąś nieciekawą dramę. Naprawdę mógłbym wymieniać i wymieniać kolejne głupie elementy tego sezonu.

Oczywiście jest to przede wszystkim bajka dla dzieci, więc zawsze posiadała sporo naiwności czy głupotek, ale równocześnie postacie postacie miały własne osobowości. Potrafiliśmy zrozumieć w jakimś stopniu każdą ze stron konfliktu, dlatego rozumieliśmy ich decyzje i wydarzenia układały się w logiczną całość. Smoczy książę, co było zaskoczeniem, miał wiele do zaoferowania również starszemu widzowi. Myślę, że stąd wziął się również fenomen tej bajki.

Tymczasem 4 sezon, nie ma w ogóle tego czegoś, co wcześniej podobało się starszej publice. Została głupiutka bajka jakich wiele. Trochę tak jakby produkcja miała się skończyć na 3 sezonie, ale po sukcesie 1 i 2 uznali, że trochę ją przeciągną.

ocenił(a) serial na 7
jojtek12

Przepraszam za błędy, powtórzenia i składnię, ale filmweb w 2022 nadal nie pozwala edytować komentarzy.

ocenił(a) serial na 8
sleety

Do tego dodałbym powrót głupkowatego humoru (zwłaszcza w postaci debilnych żartów z pierdzenia) - myślałem, że serial wyleczył się z tego po pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 2
kefir212

Przecież taki humor był też w 2 czy 3 sezonie

ocenił(a) serial na 5
sleety

4 sezon to taka kupa, że po 9 odcinku klikam kolejny i co... sprawdzam gdzie jest dziesiąty... nie pobrałem? NIE MA WCALE. Sezon ucięty w połowie i cały bez emocji. Twórcy doprowadzili do skasowania tego. Mam nadzieję, że nie będzie piątego bo to jest żart.

ocenił(a) serial na 9
KisielGTX

Zasmucę Ciebie w tej kwestii, gdyż od dosyć dawna wiadomo, że Netflix przedłużył serial do siedmiu sezonów (tyle ile chcieli twórcy). Zresztą twórcy jeszcze wcześniej oznajmili, że jak nie Netflix, to znajdą dom dla serialu na innej platformie.

ocenił(a) serial na 5
telcontar_2929

To dlatego wydali połowę sezonu ewentualnie rozwlekli ten jeden do wielkości balonu. Jeszcze bardziej się zawiodłem w takim razie na twórcach. Szczególnie, że 2 i 3 sezon były świetne.

sleety

też się zawiodłem
claudia- w sumie niby powiedziała czemu chce wskrzesić tego ziombala, ale powiedzmy sobie szczerze, że skoro jej stary nawet po zgonie tego nie chce a ona chce to jest to lekko naciągane. Jej chłopak... bierze się z dupy ma charakter największej cioty nie wiem co o tym myśleć, jest tu osoba, która w ogóle lubi ta postać? xd
Soren- no tutaj cały czas żarty nieśmieszne, mogli by zrobić lepsze gagi, ale cóż. Powoli z uselessa będzie stawał się silniejszy chyba, że zgubił tego smoka co dostał
Calum i ryala - Tutaj chciano wprowadzić twist, że go opuściła, więc jest zły na byłą no i ma za co, ale nic takiego szczególnego się nie wydarzyło i już wrócili do siebie w związku z czym uważam, że wątek bez sensu
Wątek ludzi i elfów gejów- no tutaj nie mam póki co nic do powiedzenia, bo ten wątek w sumie nic nie wprowadził. Ogólnie zapowiada się tutaj jaieś połączenie sojuszników, którzy wspomogą w wielkiej finałowej bitwie naszym głównym bohaterom
Ezran - jest starszy, nudniejszy i dalej nie ma charakteru, póki co wygląda jakby miało tak zostać.
Wiem, że to bajka dla dzieci, ale może nią zostać i mieć fajniejsze żarty, sensowny rozwój postaci i nadal dobrze bawić

ocenił(a) serial na 10
1253_1642

Z Rayllum zrobiono taka kalke Maiko.
Brakuje tylko słynnego ,, Ratuje durnia który mnie rzucił

ocenił(a) serial na 10
clarabella12

Rayla ma w tym sezonie dwa wątki :

- Udowodnij reszcie zespołu Zym ( bandzie naiwniaków) że Viren nadal żyje.

- Dowiedz się co się stało z twoją rodziną.

ocenił(a) serial na 10
clarabella12

Idealny dialog to
- What are you doing?

- Save the lunatic who dumped me !


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones