PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778966}
7,4 2 984
oceny
7,4 10 1 2984
Sprawiedliwi Wydział kryminalny
powrót do forum serialu Sprawiedliwi - Wydział kryminalny

"Sprawiedliwi" to serial całkiem w porządku, jeden z bardzo niewielu, które oglądam. Michał Mrozek i Kamila Ściborek są w porządku. Michał Kitliński i Magdalena Margulewicz również (szczególnie Kitliński). Tomasz Radawiec jako Bolek naprawdę świetny. Piotr Zyman jako zastępca Bolka był zbędny, ale nie przeszkadzał. I o ile za Weroniką Lewoń nie tęsknię, to szkoda że z obsady usunięto Jadwigę Gryn i Dariusza Karpińskiego. Niestety. Jest również wspomniana w tytule dwójka, która jest tragiczna. Odcinki z ich udziałem nie powinny nosić tytułu "Sprawiedliwi - wydział kryminalny", tylko "Pierdoły - nieszczęścia chodzą parami". Nie twierdze ze to jacyś źli aktorzy. Być może w innych rolach sprawdzają się naprawdę dobrze. Ale tutaj? Romantyk - niby rycerz i ofiara. którego można łatwiej nabić w butelkę, niż namówić głodnego do zjedzenia bułki i niedojda, która nie wiem jakim cudem jeszcze sama się nie postrzeliła z broni służbowej. Odcinki z ich udziałem skwapliwie pomijam, ale już sama świadomość, że ta dwójka pojawia się w tym serialu sprawia, że mam ochotę wysłać sms o treści "pomagam".

Sanderus

mam akurat zupełnie odmienne zdanie. Ta para przyciąga. Jest nietuzinkowa, dobrzy aktorzy, dobre role... no cóż że nie są w związku .... przecież to jest serial kryminalny, a nie jakieś romansidło.
Jeżeli chcesz oglądać "kto z kim" do proponuję Esmeraldę.

ocenił(a) serial na 7
hirekpiotrowiak

W którym miejscu napisałem, że chcę oglądać "kto z kim"? W którym?? Wskaż mi je! Właśnie. To jest serial kryminalny. A ten "cierpiący Werter" i "bożeszty" Latoszek pasują do niego jak kwiatek do kożucha. Przeczytaj dokładnie jeszcze raz to co napisałem wcześniej i nie doszukuj się tam czegoś, czego nie ma "Esmeraldo".

Sanderus

No niestety - najsłabszy duet. On ma wygląd nie policjanta, tylko osiedlowego żulika, a ona bardziej nadawałaby się na katechetkę - taką fanatyczkę Radia "Tirana".

Sanderus

Jak dla mnie, to Pani Gabrysia się rozkręca. O jej postaci nie wspominając. . . :)

ocenił(a) serial na 6
CytrynOOwkaxD

Bzdura kompletna. Latoszek i Kopczyk grają o lata świetlne lepiej niż cała reszta razem wzięta, to świetni aktorzy. Najslabiej wypada ta cala panku, to jakaś piosenkarka, strasznie sztucznie gra. Mam badzieję, ze tego ciote Jawora ktoś wreszcie dobije i oboje znikną z serialu.

Tapir_filmaniak

Ja do Olki nic nie mam. Mnie "kupiła" już tym, jak walczyła o Bruno.

ocenił(a) serial na 7
Tapir_filmaniak

Tak, Jawor to żałosna postać, taki nadęty bubek "Wróć! Jaki ja mam stopień?!"
A zasrany. "Dla ciebie Pan Komisarz". Bufon i buc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones