PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876630}
6,9 14 470
ocen
6,9 10 1 14470
7,3 21
ocen krytyków
The Office PL
powrót do forum serialu The Office PL

Jestem niesamowicie zaskoczony, ale somehow. To jest naprawdę dobre!. Piotr Polak całe szczęście nie jest przekopiowaniem Michaela 1:1 czego się najbardziej obawiałem, a sama postać Michała daje radę. Większość obsady od niego nie odstaje i chwała twórcom za to jak dopasowali niektóre castingi. I co najważniejsze. Jest żenująco zabawnie i w pewnym momencie przestałem liczyć gdy parsknąłem z śmiechu.

użytkownik usunięty
Czorny_Narzeka

Sio klakierze. Jestem zalamana iloscia platnych recenzji na portalach praktycznie nie zwiazanych z filmem i bylam pewna ze pojawi sie tego typu komentarz z samego rana na prmiere na fw. Nie zawiodlam sie

ocenił(a) serial na 8

XDD Mam ledwo tysiąc polubień na peju. Jedyne płatne promocje to te, które sam sobie muszę wykupić.

użytkownik usunięty
Czorny_Narzeka

to slabo ci placa w tej agencji

ocenił(a) serial na 8

A nie może mi się coś po prostu podobać?

ocenił(a) serial na 8
Czorny_Narzeka

Nie może! Nie wiesz, że wszyscy musimy mieć takie same gusta, a jak ktoś ma inne zdanie to jest płatny fake?

ocenił(a) serial na 8
Faransis

w tym wypadku, ludzie oceniają nawet coś, czego nie zdążyli zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 8

Płatne? A może to jest prawdziwa opinia poszczególnych osób. Może warto obejrzeć i się samemu przekonać. Ja obejrzałam przedpremierowo 11 odcinków i jakoś mi nikt nie płaci za wystawienie opinii. Ludzie zastanówcie się i wypowiadające się jak coś sami zobaczycie niż robicie gówno burze bez oglądania.

użytkownik usunięty

XDDDD

ocenił(a) serial na 9

Mi się podoba, nie jestem wykupiony, ale jak coś to jestem tylko studentem i jakby ktoś chciał mi zapłacić za pisanie pochlebnie o tym co mi się podoba to mogę dać kontakt

ocenił(a) serial na 7
Czorny_Narzeka

Również jestem po dwóch odcinkach i powiem, że nie jest to takie złe jakie się spodziewałem, parę razy się uśmiechnąłem.

ocenił(a) serial na 8
Czorny_Narzeka

Obejrzałem póki co 3 odcinki i muszę powiedzieć, że jest dobrze. Większość ocen to pewnie po samym zwiastunie wstawione, bez obejrzenia nawet jednego odcinka. Sam pamiętam, że wersję US musiałem zaczynać kilka razy bo przez pierwsze odcinki nie byłem w stanie przebrnąć, a skończyło się na tym, że mam już z 5-6 maratonów za sobą. Dajcie wersji PL szansę!

ocenił(a) serial na 8
Faransis

Dokładnie tak samo miałem z wersją US, tutaj zdecydowanie lepiej siada początek.

ocenił(a) serial na 5
Czorny_Narzeka

Mam dokładnie na odwrót. Wszystkie postacie są dość głęboko przetworzone i znaleziono im luźne, polskie odpowiedniki. Dlatego to działa.
Michał jest jedynym, któremu nie znaleziono odpowiednika i kopiuje Majkela aż do bólu. Ja właśnie tu widzę największą słabość, że on stara się być 1:1. Jakoś nie znalazłem w nim nic siedleckiego ani polskiego, co byłoby elementem dodanym.

Wszystko, łącznie z jego kumplem to taka usilna kopia. Problem w tym, że ten aktor bardzo to sygnalizuje i wypowiedzenie jakiejś wypowiedzi dłuższej niż 5 zdań powoduje, że on się już męczy bo każde zdanie ozdabia, pauzuje, intonuje po kilka razy. A Carell po prostu był sobą i mógł płynąć bez końca, nikogo nie naśladował. No może Jima Carreya, ale wyjątkowo mu to wyszło.

ocenił(a) serial na 7
Czorny_Narzeka

Spodziewałam się czegoś żenująco nieśmiesznego, ale Polacy dali radę. Nie jest to kopia 1:1 wersji amerykańskiej, za co należy im się duży plus. Ogólnie jestem bardzo mile zaskoczona i mam nadzieję, że stworzą kolejne sezony.
Michał jest prześwietnie napisaną i zagraną postacią.

ocenił(a) serial na 3
eris_grim

Moim zdaniem to jest chamska, bezrefleksyjna kopia 1:1. Serial jest słaby, gra aktorska na poziomie paradokumentu i nie śmieszy w o g o l e ! Szkoda czasu na oglądanie tego. Nie polecam. Moja ocena to 3/10

ocenił(a) serial na 9
Dziewczyna_Maszyna

Nie wiem jak oglądałaś, ale właśnie to nie była taka kopia oryginału i właśnie w tym serialu chodzi o taki paradokumentalny styl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones