PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013418}
6,9 1 619
ocen
6,9 10 1 1619
Wotum nieufności
powrót do forum serialu Wotum nieufności

Chałtura

ocenił(a) serial na 2

Wyjątkowa chałtura dla ludzi nieogarniających rzeczywistości. Jak w ogóle można sądzić, że tak wyglądają kulisy polityki? Mróz - jeżeli w ogóle on to napisał - to pisarz sci-fi/fantasy. I to słabego.

BARTOSH_

Mam podobne wrażenie. Można przypuszczać, że największy rechot z tego serialu mają/będą mieli rodzimi politycy. I też podzielam wątpliwość, czy Mróz to napisał. A jeżeli tak, to musiał być w jakiejś niemocy twórczej uwzględniając w tym również prawne funkcjonowanie władzy wykonawczej i ustawodawczej. A poza tym jest informacja, że na podstawie prozy. Oczywiste jest to, że autor decyduje i pisze wg własnego konceptu, ale tym razem nie jest to pomysł porywający. Raczej popkultura.

kajkokosz

Oczywiście że Mróz to napisał i nawet miałem wątpliwą przyjemność czytać. Wszystkie dzieła Mroza to nie jest literatura wysokich lotów. Ot takie książki do pociągu. Tutaj piszecie, że politycy mają z tego niezłą bekę. To wyobraźcie sobie co sędziowie , prokuratorzy i adwokaci mają z Chyłki. I tutaj akurat wiem o czym mówię. Mróz jest po prawie ale taki z niego prawnik jak i ze mnie, bez praktyki i asesury.

BARTOSH_

MRÓZ napisał i to tak słabo że odpadłem po paru rozdziałach. Podobnie z serialem zakończyłem oglądanie na 3 epizodzie. Naiwne i bez emocji, napięcia. To raczej parodia
i do np. takiego "Waszyngton za zamkniętymi drzwiami", czy nawet polskiego "Ekipa" mu daleko.

ocenił(a) serial na 5
BARTOSH_

W dodatku Hauer niby prawak, a na debacie oznajmił, że Jedwabne to zbrodnia rękami Polaków.

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

Już wiemy, nie musisz pisać tego pod każdym postem xD

ocenił(a) serial na 5
BeataLemoniada

Utworzyłbym osobny temat, ale coś po prostu mi tej opcji nie wyświetla xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones