PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026447}

Wszystkie kwiaty Alice Hart

The Lost Flowers of Alice Hart
7,6 2 391
ocen
7,6 10 1 2391
Wszystkie kwiaty Alice Hart
powrót do forum serialu Wszystkie kwiaty Alice Hart


Widziałem już parę filmów w tej tematyce, ale nigdy czegoś tak dobrego i zarazem tak innego.
Tragiczne historie i drastyczne przeżycia są tutaj przedstawione tak mistycznie, subtelnie, jakby niesamowicie kobieco...

Świetnie jest tutaj też przedstawione przeklęte błędne koło niekończącej się przemocy, gdzie dziecko wychodzące z takich doświadczeń w życiu dorosłym nieświadomie szuka partnerów przez których znów wpada w ten krąg...

Zabrakło mi może trochę bardziej wymownego i detalicznego pokazania jak taki człowiek ucieka z relacji gdy trafia na kogoś kto darzy go szacunkiem... tu było to jak dla mnie niedostatecznie przedstawione.

Jest w tym filmie w zasadzie całe spektrum nieszczęść i dysfunkcji do jakich dochodzi w dorosłym życiu włącznie z wejściem w przesadną kontrole która niby ma chronić a również doprowadza do dramatów i wypaczeń gdy jednostka traci swoją wolność w imię bezpieczeństwa...

Mega film! Nie wiem czy książka jest równie dobra lub może nawet lepsza niż film, ale jeżeli tak to czapki z głów przed wszystkimi stojącymi za tym dziełem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones