PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36256}
4,6 63
oceny
4,6 10 1 63
Zaklęta
powrót do forum serialu Zaklęta

rywalizowała wtedy 3 seriale i pierwsze i drugie miejse zostało a trzecie odpadło...chyba pierwszy był klan,drugi chyba złotopolscy i zaklęta odpadła ...ale nie wiem czy coś nie pomyliłam...pamietacie?

kingol85

Ja też to pamiętam! Było tak, jak rzekłaś. ;) Puszczono po trzy pilotażowe odcinki trzech seriali - "Zaklętej", "Złotopolskich" i "Klanu" o 17:20 na TVP1 po Teleexpresie, i widzowie w ramach konkursu audiotele mieli rozstrzygnąć, który z seriali ma zagościć na stałe o tej porze. Oczywiście wygrał "Klan", który mimo 16 lat (1997-2013) nadal jest puszczany, co więcej, zapoczątkował modę na tasiemcowe seriale w telewizji publicznej (i nie tylko).
"Złotopolscy", choć przegrali, też trafili do realizacji - tyle że byli puszczani na TVP2 o innej porze, i też wiele lat (do 2010) Jedynie "Zaklęta" odpadła i została tylko trzema odcinkami.

nofelet

Na stronie filmwebowej Klanu jest jeszcze w ciekawostkach, że poza Zaklętą i Złotopolskimi było jeszcze Siedlisko, które ostatecznie też zostało zrealizowane (i bardzo lubiłam je oglądać, podobała mi się muzyka z czołówki). Można jeszcze gdzieś zobaczyć tę Zaklętą?

ocenił(a) serial na 10
Lotta_Rosie

Widzowie nie głosowali. A czy Klan wygrał a Zaklęta przegrała? Po 20 latach znalazłem ten dokument, zobaczcie sami :D http://tnsglobal.pl/archiv_files/M.1429.pdf

zakrzewicz_krzysztof

Można jeszcze raz link?

zakrzewicz_krzysztof

Można link działający?

ocenił(a) serial na 10
nofelet

I żadnego audio tele nigdy nie było, skąd to wzieliście? A "konkurs" był jednym najwięszych oszustw TVP...

zakrzewicz_krzysztof

Oficjalnie bylo glosowanie, sama glosowalam jako nastolatka wlasnie na Zakleta :D. Tylko to chyba bylo przez kupon konkursowy w magazynie Antena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones