PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 622
oceny
9,1 10 1 26622
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

Gra leżała u mnie chyba przez rok, nie miałam czasu ani chęci... a teraz powiem aż wstyd....
Niesamowita gra. Ogólnie takich gier chciałabym więcej !

ocenił(a) grę na 10
BloodyElis

Mam podobne odczucia. Miałem na PS3, odpaliłem ale jakoś odłożyłem na półkę. Teraz ograłem wersje remastered na PS4 i moge powiedzieć tylko - WOW! Zdecydowanie conajmniej do top5 najlepszych gier w historii ;]

ocenił(a) grę na 10
McDohl

dokladnie !

ocenił(a) grę na 10
BloodyElis

Jedyny remaster jaki zakupiłem na PS4 pomimo że ograłem TLOU na PS3. Moim zdaniem najlepsza gra z genialną fabułą.

ocenił(a) grę na 10
BloodyElis

po przejściu tej gry długo nie chciało mi się grać w nic innego, wszystkie inne gry przy the last of us wydawały się takie puste.

ocenił(a) grę na 10
dawiddarko

Polecam Uncharted 4 :) Duzo dojrzalsza niz wczesniejsze czesci - widac wplyw TLoU. Naughty Dog robi najlepsze gry na swiecie. To moja skromna opinia ale wiem, ze nie jestem w niej odosobniony.

ocenił(a) grę na 10
amsztel

uncharted 4 rewelacja,absolutny top zarówno graficznie jak i fabularnie.generalnie to najpierw przeszedłem kres złodzieja a pozniej dopiero wyczytałem gdzieś o last of us i kupiłem wersje remastered.początkowo wciąż będąc pod zachwytem uncharted wszystko wydawało mi sie biedniejsze mam na myśli grafike,lokacje itp ale im dalej w las tym bardziej zacząłem sie przekonywać do last of us aż w końcu zatraciłem sie totalnie w tej pięknej i smutnej historii.a scena w której joel słania sie na nogach i kiedy na prawdę już myslałem że to jest jego koniec sprawił że aż pociekła mi łezka a raczej nie mam w zwyczaju wzruszać sie az tak.piękne dzieło zarówno last of us jak i uncharted 4.naughty dog rulezz

ocenił(a) grę na 10
barabasz_

Wow. Z jednej strony Tobie wspolczuje a z drugiej zazdroszcze :) Jezeli moglbym zapomniec jedna jedyna gre, zeby moc ją przezyc jeszcze raz to na pewno byloby to TLoU. Jezeli odkryles ja dopiero po przejsciu U4 to jasne ze graficznie nie zrobila juz takiego wrazenia, ale w momencie premiery na PS3 ja czulem sie wrecz oszukany przez tworcow innych gier, ktorzy wmawiali nam, ze nie da sie wycisnac wiecej ze starych generacji konsol :) Niewazne, ze po 15 minutach grania mozna bylo smazyc na PS3 jajka bo tak sie grzala hehe.
Ja wlasnie po TLoU zdecydowalem, ze kupie PS4 ze wzgledu na przyszle gry od Naughty Dog. Pre-order na U4 zlozylem wlasciwie jak tylko bylo mozna to zrobic. To studio gra w innej lidze niz reszta i nie pozostaje nam nic, tylko czekac na kolejny tytul :)

ocenił(a) grę na 10
amsztel

hehe no tak to wlasnie wyszlo w moim przypadku.od początku bylem świadom ze jest to remaster z ps 3 i przeskok było czuć z pewnością gdybym rozegrał to w odwrotnej kolejności to wrażenia byly by z goła odmienne tym niemniej zawsze i każdemu bede polecał lost of us mam do przeejscia jeszcze dodatek left behind a na długie jesienne wieczory przejde ja sobie raz jeszcze na poziomie plus.a propo kolejnych produkcji naughty dog to wyczytałem że jest zaplanowany dodatek do uncharted a nasptepnie.....lost of us 2!!info nieoficjalnie więc należy je zachować dla siebie a czas pokaże mam nadzieje że to prawda.pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
dawiddarko

Dawid darko ja mam to samo nie dawno skończyłem i totalnie nie mam pomysłu na inną gre :) Podobało mnie się bardzo to , że między walkami jak się spacerowało to nie raz można było wejść z Ellie w interakcje i pogadać czy to o jakimś filmie czy innych rzeczach. Nie były to jakieś rozbudowane dialogi,ale dawały takie poczucie, życia tych postaci. Nie trzeba było czekać na scenkę aby zobaczyć, że oni ze sobą rozmawiają. Nawet taki głupi gest przybicia piątki i słowa Ellie " Jesteśmy nie źli" robiły na mnie wrażenie :) To , że ostrzegała nas z której strony nadchodzi ktoś. Gra zrobiona genialnie a mimo świata jaki ostacza nas nie raz śmieszna była ta gra :) Drugiej takiej gry nie ma. Jeżeli chodzi o Uncharted 4, które ktoś poleca to grałem i fajna gra,ale mimo wszystko The Last of US Mnie się bardziej podoba.

ocenił(a) grę na 10
BloodyElis

Miałem podobnie tylko u mnie lezała ponad pół roku na półce :) Gdy ją w końcu odpaliłem to po 10min grania stwierdziłem że popełniłem błąd :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones