PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649980}
5,9 319
ocen
5,9 10 1 319
UEFA Euro 2012
powrót do forum gry UEFA Euro 2012

Oczekiwanie tej gry zadeklarowało na forum, w chwili kiedy to piszę, najwyżej 10 osób. Proszę nie umieszczać tego w najbardziej oczekiwanych grach na czwartym miejscu, kiedy piątym interesuje się kilkaset osób. Redaktorzy, walnijcie zwyczajną reklamę na głównej, a nie manipulujcie top listami, bo nadwerężacie swoją wiarygodność.
Chyba, że za chwilę Diablo III spadnie na miejsce drugie, hah.

ocenił(a) grę na 5
Koshara

No właśnie jak to działa? kiedyś to było prawdziwe, na podstawie tego wyszukiwałem nawet ciekawe gry które mają wyjść, później zniknęło całkiem, a teraz jest śmiechu warte :/. Jest 5 gier, do tego to, co ma z 20 oczekujących, a wiele gier z ponad 100 nie ma na liście. O co chodzi? Wydaje mi się, że może nawet Diablo 3, nie mieć tak naprawdę najwięcej. Jest jeszcze Assasin's Creed 3 chociażby, który pewnie by miał lepszy wynik, gdyby na tej liście był (dużo osób pewnie dopiero tutaj by zobaczyło i dodało naturalnie, a tak nie pamiętają :P).

tomciog18

Chodzi o to, co jest napisane. Można sprawdzić, że AC3 ma aktualnie pół tysiąca oczekujących. Uszeregowanie na liście wyszukiwania działa sprawnie.
Zbulwersowałem się listą Top oczekiwanych - skoro jedna gra jest zmanipulowana (widać, że z pobudek marketingowych), to może kolega mieć rację, że nawet to 500 głosów jest nieuczciwie podsumowane.

ocenił(a) grę na 5
Koshara

No, a w dodatku mi chodzi o to, że w najbardziej oczekiwanych są tylko 4 gry, w tym ta z 20 osobami oczekującymi, a AC 3 czemu nie jest w rankingu??? Może i dobrze podsumowane, ale i tak w rankingu nie jest :/. A teraz ma już tylko 413 oczekujących, jak było ponad 500 :).

tomciog18

Wyjaśniłem niżej, a szukanie ciekawych tytułów na razie musi odbywać się przez takie coś:
http://www.filmweb.pl/search/game?q=&gameGenreIds=null&platformIds=null& amp;type=&startYear=2012&endYear=&countryIds=null&&startRate =&endRate=&startCount=&endCount=&sort=WANT_TO_SEE&sortAscend ing=false&c=portal&page=1

W normalnych okolicznościach Asasyn 3 byłby na 4-tym miejscu (bo ME2 miało już swoją premierę).

ocenił(a) grę na 5
Freeman47

Dzięki za tą metodę :). Ale kiedy można się spodziewać "naprawy" tego rankingu?

tomciog18

Kiedy? Ranking naprawi się sam, kiedy redakcja odblokuje możliwość dodawania premier i userzy zaczną masowo wrzucać je do rozmaitych gier :) Kiedy konkretnie? Tego nie wiedzą najstarsi górale... :) Chociaż fakt, że jest to irytujące, bo trwa to już od świąt (Bożonarodzeniowych!).

Koshara

Ech... Zamiast się bulwersować, to się najpierw dowiedz, o co chodzi...

Po prostu system łapie do rankingu te tytuły, gdzie są z ustaloną dokładną datą premiery. A dodawanie dat premiery jest od kilku miesięcy zablokowane, bo redakcja pracuje nad nową wersją tej opcji. Dlatego szary użytkownik nie może dodać daty i dlatego ten ranking tak dziwnie wygląda. A z kolei UEFA EURO i Sorcery: Świat Magii mają wrzucone premiery przez redaktorów na życzenie dystrybutora.

ocenił(a) grę na 5
Freeman47

To nie fajnie, w przypadku gier dokładna data często pojawia się bardzo późno, niefajnie zwłaszcza, że wprowadzili taką zmianę, przy wprowadzeniu niemożności dodawania dokładnych dat. I dziwne, że tak wielu dystrybutorów nie chce by świat znał daty premier ich gier (zwłaszcza, że bez daty, ich gry nie będzie w rankingu).

Freeman47

Dzięki. Nie podejrzewałem takiej sytuacji, dlatego nie sprawdziłem. Top listy w niektórych sklepach też bywały regulowane, dlatego zapracowało doświadczenie :)
Bulwersuję się nadal ale znacznie mniej. Można takiego bubla naprawić - ręcznie albo w ogóle tymczasowo zamknąć listę. Wiadomo, że filmweb gry przetwarza od niedawna.
Nie dziwi mnie to, że wielu dystrybutorów nie reguluje daty premiery. Filmweb wciąż jest bardziej o filmach, niż grach. Są bardziej wyspecjalizowane witryny.

Freeman47

No jak widać, niektórym trzeba to tłumaczyć, bo sami by do tego nie doszli. Gość dłużej ode mnie na filmwebie, a podstawowych rzeczy o tym portalu nie wie (brak możliwości dodania daty premier). Do tego pisze o jakieś manipulacji, a tu: http://www.filmweb.pl/videogame/Sorcery%3A+%C5%9Awiat+Magii-2012-643588/discussi on/Filmwebie%2C+nie+trolluj%21+%C5%81apy+precz+od+Top+Listy%21,1896403 pisze, że to poważna sprawa. Jakiś ciekawy okaz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones