PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 450
ocen
2,8 10 1 39450
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Ale z drugiej strony to budujące, że pies z kulawą nogą dobrowolnie nie chce tu nic wpisywać. Tytuł roku - brawo dla marketingowców za plakat! Żenujące teksty piosenek, żenująca linia melodyczna, żenujący głos gościa, który brzmi jakby mu się do końca jaja nie wykształciły, to wyszedł Żenek. Brawa! :]

Militiades

każda muzyka ma swoją skrajność :D posłuchaj skrajności zatem :D https://www.youtube.com/watch?v=r2P0H5a797Y

Crazy_Ivan

Nawet dobre :)

Militiades

:) hehe

supervogti

Sama jesteś żenująca.

supervogti

... i żenujący twój tekst. znalazł się je..ny opiniotwórca

użytkownik usunięty
supervogti

a nie jest tak samo jak powstanie jakis tvnowski gniot :D?

ocenił(a) film na 5
supervogti

Ja rozumiem, że ktoś może lubić disco polo. Wiadomo, że to muzyka dla prostych ludzi, którzy w życiu kierują się emocjami, a nie rozumem, ALE żeby filmowi dać ocenę 9 albo 10? Za co ja się pytam się? xD
Filmweb to się chyba już sprzedał skoro nikt nie robi porządku tutaj z fałszywymi kontami, które celowo zaniżają lub zawyżają oceny - przecież nie trzeba być idiotą, żeby zauważyć, że to jest celowe. A najbardziej dziwne jest to, że próbują ludziom wciskać gówno w złotym papierku i wmawiać, że to normalne. Wstyd.

użytkownik usunięty
supervogti

Ocena 1 też jest żenująca. Scenografia podlaska bardzo dobra, zdjęcia dobre, aktorstwo przyzwoite. Ja nie lubię Hitlera i Stalina i filmom o nich nie wystawiam z góry 1. Takie 5/10 za długi i historia nie wciąga.

ocenił(a) film na 6
supervogti

Przez takich złamasów jak ty filmweb schodzi na psy. Film nie jest zły można obejrzeć. Takie kundle jak ty powinni dostać bana i zakaz oceniania filmów.

supervogti

Najbardziej budujące jest to że ten rzyg został ufundowani przez teledebizję polską a co za tym idzie za pieniądze podatników, ah ku%wa nie ma to jak dołożyć się do tego by ktoś mógł wysrać g%wno.

ocenił(a) film na 1
supervogti

Właśnie. Nawet jak na żenująco niskie standardy tego gatunku "muzycznego", jęki Żenka są koszmarnie żałosne.
Za to cukierkowy troll wyjątkowo aktywny.

ocenił(a) film na 9
Max66

Żałosny trolling, a żeby pochlebne opinie nazywać trollingiem to chyba po prostu głębokie niezrozumienie i brak wiedzy o świecie.

ocenił(a) film na 1
NieMamSwojegoZdania


"NieMamSwojegoZdania" - lepiej nadal go nie miej, zamiast sadzić farmazony.
Śmieszny ludzik porównuje jednokrotne wyrażenie swojego zdania (bo w przeciwieństwie do ciebie, ja je posiadam) na temat totalnego chłamu a jednocześnie nie rozumie, że zaśmiecanie forum tysiącami bałwochwalczych wypocin jest właśnie trollingiem.

ocenił(a) film na 9
Max66

Nie mam swojego zdania, stwierdzam fakty.
Zenek to świetnie zrealizowany film, na mniej niż 5 ocenić się go nie da chyba że kto trolluje jak Ty teraz.
W zgodzie z Twoim zdaniem powinieneś iść sobie z tego forum.

ocenił(a) film na 7
supervogti

Twój wpis to też "żenada"

ocenił(a) film na 6
supervogti

siebie tez nie doceniasz .początek filmu nakręcony na wysokim poziomie .wioska, klimat tamtych lat .aktorstwo ,montaż ,charakteryzacja,naprawdę nie ma się do czego doczepić.wiadomo końcówka bardzo słaba, i można dać temu filmu 3 ,będąc starym komuchem,liberałem albo POwcem. a nie 1 jak ty sam

supervogti

Topowy polski artysta, ktoś tu powiedział. Już nawet Sanah jest lepsza, choć też pretensjonalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones